У “Дэдпула 2” додали більше Кейбла

Додаткові зйомки, які були організовані творцями фільму “Дэдпул 2”, були потрібні для того, щоб додати в картину сцен за участю Кейбла і Доміно. Про це з посиланням на свої джерела розповіли кореспонденти видання Collider.

Таким чином, були спростовані чутки про те, що тестові покази фільму викликали негативну реакцію фокус-груп, і саме цим пояснювалася необхідність пересъемок, про які повідомив раніше виконавець ролі Кейбла Джош Бролін.

“Обидві фокус-групи на цих показах сказали, що їм дуже сподобався Джош Бролін в ролі Кейбла і Доміно, але вони хотіли б бачити більше обох персонажів у фільмі. Це і є основна причина для додаткових зйомок, нічого більше”, – прокоментував журналіст Стів Уэйнтрауб.

Реліз фільму “Дэдпул 2” відбудеться в Росії 17 травня 2018 року. У картині знімалися Морена Баккарін, Бріанна Хилдебранд, Райан Рейнольдс, Зази Битц, ТиДжей Міллер, Террі Крюс, Хейлі Сэйлс, Джек Кеси, Едді Марсан та інші актори.

Після успіху першої серії “Дэдпул 2” входить в трійку найочікуваніших кінопроектів 2018 року, згідно з даними опитування, який провів раніше портал IMDb.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Режисер фільму “Тор 3: Рагнарок” зіграє Гітлера

Творець фільму "Тор 3: Рагнарок" Тайка Вайтити зіграє Адольфа Гітлера у наступному своєму режисерському проекті під назвою "Jojo Rabbit". Як...

Закрыть