У фінал на зубах: Рікардіньо і компанія дожимають Пальму

Спорт

«Мовистар Інтер», не без удачі в 1/2 фіналу, виходить на «Барселону Класу» в битві за титул чемпіона

В финал на зубах: Рикардиньо и компания дожимают Пальму

Навіть після двох матчів «Мовистар Інтера» і «Пальми Футзал» не було ніяких сумнівів, що ця півфінальна серія – справжня прикраса плей-офф нинішнього сезону. Чи жарт, Рікардіньо і компанія не змогли виграти у балеарцев у двох матчах з двох, якщо брати в розрахунок основний і додатковий час. А три дні тому в Пальмі команда Хесуса Веласко взагалі могла втратити свого чемпіонського титулу, але «відскочила», точніше пробивши післяматчеві пенальті. Так що, третій матч серії, який проходив на майданчику «мовистаровцев» у Торрехон-де-Ардосе, очікувався з величезним інтересом. Тим більше що остров’яни не приховували, що їдуть на вирішальну гру зовсім не для того, щоб стати жертвою для кращого клубу світу.

Господарі можна навіть говорити з люттю зі стартовим свистком навалилися на ворота «Пальми Футзал», відразу взявши в обіг голкіпера Карлоса Баррона. Але на 4-й хвилині сталося неймовірне – «Пальма Футзал» забила, причому двічі. Спочатку остров’яни зловили господарів на контратаці, після передачі Жоао Батісти Таффі вийшов зліва один на один і спокійно пробив повз Хесуса Ерреро в кут воріт. А через кілька секунд мети досяг низовий удар Аттоса після передачі з ауту.

0:2 – нічого так початок! Але було очевидно, що «Пальму Футзал» чекає дуже непростий відрізок гри. Так воно і вийшло, а застрільником шалених атак «Мовистар Інтера» став Рікардіньо. Хоча, йому за статусом кращого гравця світу це і належить. Не дивно, що саме зірковий португалець відіграв перший м’яч, причому зробив це в притаманному собі стилі – в штрафному прийняв передачу Умберто, несподівано, стоячи спиною до воріт, пробив п’ятою, і цей удар став повною несподіванкою для Карлоса Баррона. Ще раз Рікардіньо здивував забитий до відмови спорткомплекс «Jorge Garbajosa» на 19-й хвилині, коли зважився на найсильніший удар з 25-ти метрів (зі своєї половини!), але Карлос Баррон в красивому кидку потягнув м’яч з-під поперечини.

Як ні намагалися остров’яни, але зберегти свою перевагу до перерви не змогли. На останній хвилині тайму Ривильос з кутового пробив вздовж воріт, і м’яч від Карлоса Баррона опинився в сітці.

Після перерви у «Мовистар Інтера» включився в гру Підлоги, і після двох дальніх удар Карлос Баррон двічі виручив свою команду. Ну, а на 24-й хвилині гості пропустили ще один прикрий м’яч. І знову не обійшлося без Ривильоса і його сильного прострілу з кутової позначки – Жоао Батіста у боротьбі з Даніелем зрізав м’яч у свої ворота. Правда, арбітри не стали фіксувати ще один автогол, і м’яч був записаний на гравця «Мовистар Інтера».

Ситуація для «Пальми Футзал» диктувала необхідність переходити до активних дій, що гості і зробили. Парадински був дуже близький до того, щоб зрівняти рахунок, але після силового прострілу Піцарро справа не зміг замкнути дальню штангу. Незабаром вже Хесус Ерреро виручив свою команду після дальнього удару Хоселіто.

«Мовистаровцы» у ці хвилини були змушені діяти на контратаках. На 34-й хвилині у господарів організувався вихід «2 в 0», але Статі вирішив бити сам, і пробив поруч зі штангою. А незабаром для «Пальми Футзал» ситуацію напружили фоли, яких на 35-й хвилині стало п’ять. «Мовистаровцы» не забули цим скористатися, подовгу контролюючи м’яч, і на 37-й хвилині Ривильос таки підставився під фол. Як правило, право пробити 10-тиметровый Рікардіньо нікому не віддає, португалець і взявся виконати дабл-пенальті, але промахнувся.

Рівно за 3 хвилини до сирени «Пальма Футзал» перейшов на гру з п’ятим польовим, але за якихось 30 секунд Ривильос спрацював на перехопленні, і Бруно Таффі змушений був його рубати в середині майданчика. Червона картка, 7-й фол гостей, і ось тут-то Рікардіньо з 10-ти метрів вколотив м’яч прямісінько у девятину.

Власне, доля матчу була вирішена. «Пальма Футзал» продовжила грати з п’ятим, і на 40-й хвилині Ривильос вразив порожні ворота. Гол Піцарро з пенальті підбив підсумок і цьому чудовому матчу, і всій півфінальної серії, яка залишилася за «Мовистар Інтером».

Отже, як не було цікаво в 1/4 і 1/2 фіналу плей-офф, але попереду ще більш привабливу страву – битви у фіналі «Мовистар Інтера» і «Барселони Класу». Перша з них – 9 червня у Торрехон-де-Ардосе, друга – 11 червня там же. Гарантовано можна говорити, що третій матч буде 16 червня в Барселоні. Чи буде четвертий, або навіть п’ятий матчі, дізнаємося по ходу розвитку подій у фінальній серії плей-офф.

Плей-офф чемпіонату Іспанії з футзалу. 1/2 фіналу. Третій матч

5 червня

«Мовистар Інтер» (1) – «Пальма Футзал» (4) – 5:3 (2:2). Рахунок у серії 2:1

Перший матч 2:3, другий матч 2:2 (пен. 3:2)

Рікардіньо (14,38), Карлос Баррон (20, автогол), Даніель (24), Ривильос (40) – Таффі (4), Аттос (4), Піцарро (40, з пенальті)