У Китаї зникла зірка “Людей Ікс”

У Китаї пропала одна з найпопулярніших актрис Фань Бінбін. Як стверджує видання The Wrap, останній раз її бачили на людях на початку червня 2018 року, коли акторка відвідувала дитячу лікарню, з тих пір її місцезнаходження невідомо.

Зазначимо, що на кінець травня повідомлялося про те, що влада підозрює Фань Бінбін в несплаті великої суми в якості податків. Нібито актриса навмисно повідомляла контролюючим органам неправдиву інформацію про свої гонорари за участь у різних кінопроектах. Її офіційні представники були категорично не згодні з цим.

Зазначимо, що Фань Бінбін не тільки є однією з найвідоміших і високооплачуваних актрис китайського кінематографа, вона також брала участь у популярних голлівудських фільмах, наприклад, знімалася в екранізації коміксів Marvel "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього", "Залізна людина 3", озвучувала повнометражні мультфільми на кшталт "Бридкого Я 3".

Робота Фань Бінбін відзначена безліччю національних премій, актриса бере участь у рекламних кампаніях популярних в Азії і Європі брендів.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector