У Мексиці представили рімейк російської комедії “Гірко!”

У Мексиці відбулася прем’єра латиноамериканського рімейка російської комедії “Гірко!”. Як повідомляється в офіційному прес-релізі,що надійшов в редакцію порталу “Новини кіно”, місцева версія названа “Поки весілля не розлучить нас” (“Hasta que la boda nos separe”). У широкий прокат картина вийде в Латинській Америці 29 березня 2018.

Сюжет повторює оригінальний фільм оповідає про молодій парі, яка готує два весілля.

“”Гірко!” – це фільм про зіткнення зовнішнього і внутрішнього, гламуру і традицій, про конфлікт поколінь і цінність сім’ї. Ми дізнаємося у фільмі характери і ситуації з нашого реального життя. Але що важливіше – цей ефект універсальний: ми спостерігали його не тільки в Росії, але і на показах в Ризі, Києві, Казахстані і навіть в Нью-Йорку. Це по-справжньому народне кіно”, – прокоментував Тимур Бекмамбетов, продюсер “Гірко!”.

Зазначимо, що кінокомпанії BAZELEVS і LUNAPARK домовилися з мексиканським студіями Itaka Films і Lemon Films про рімейку “Гірко!” ще в 2016 році. Нагадаємо також, що весільна комедія, яку зняв режисер Жора Крыжовников зібрала в російському прокаті більше 25 мільйонів доларів і привела в кінотеатри чотири мільйони глядачів. У картини був цілком успішний сіквел.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Влада Південної Кореї провели обшуки в офісах трьох криптовалютных бірж

Південна Корея продовжує залишатися в центрі уваги світової криптовалютного співтовариства. За останній місяць влада країни провели обшуки з конфіскацією в...

Закрыть