В ньому вся суть: Алан Бадоєв опублікував чудовий знімок співачки TAYANNA (Фото)

На знімку, яким поділився Алан Бадоєв, співачка TATANNA позує без макіяжу, демонструючи природну красу.

Після виступу на національному відборі на «Євробачення-2017» Тетяна Решетняк, з недавніх пір відома як співачка TAYANNA, привернула до себе увагу не тільки суддів і шанованих представників шоу-бізнесу, але і численних глядачів, які відтепер більш уважно стежать за творчістю та особистим життям підопічною Алана Бадоєва. До речі, і сам Бадоєв захоплюється своєю артисткою, про що в черговий раз нагадав публіці завдяки посту в Instagram.

Відомий кліпмейкер опублікував в особистому мікроблозі фото TAYANNA, на якому вона зображена крупним планом, без грама макіяжу.

«Спасибі @andriiovod за такий чудовий портрет мого Артиста! В ньому вся суть TAYANNA – чиста, справжня, сильна і від того красива. Вона сучасна Жінка! Сама будує своє Завтра, створює затишний світ навколо своєї дитини, встигає ЖИТИ і вміє любити без залишку, не оглядаючись на минуле. Ти надихаєш мене, @tayanna_reshetnyak! Впевнений, надихаєш багатьох, хто знає, що таке почати свій шлях з чистого листа. Лети вперед і даруй нам свій голос!»

Читайте также:
Напівоголений Віталій Козловський продемонстрував накачане тіло на пляжі (фото)

 

 

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.