У “Відьмака 3” з’явилася можливість перетворювати Цири в негритянку

Любителі гри “Відьмак 3: Дике полювання” отримали можливість долучитися до самим останнім тенденціям розвитку популярної франшизи. Як повідомляє видання Comic Book, спеціальний мод під назвою “Netflix Ciri”, дозволить змінювати расову приналежність Цири, перетворюючи її в чорношкіру.

Таким чином творці мода відреагували на скандал, пов’язаний з кастингом для героїні серіалу потокового сервісу Netflix. Нагадаємо, що, згідно опублікованому в Мережі кастинговому бюлетеню, зможе претендувати на роль “актриса у віці 15-16 років, чорношкіра, азіатського походження або представниця інших національних меншин”.

Шанувальники серії ігор і літературного першоджерела обрушили на продюсера серіалу Лорен Шмідт шквал критики, з-за чого вона оголосила про те, що покидає соціальну мережу Twitter, щоб зосередитися на написанні сценарію”. Виконавцем головної ролі був обраний британський актор Генрі Кавілл, який здобув популярність після виконання ролі Супермена в фільмах, що входили в киновселенную DC. Зміст проекту поки не уточнювалося, відомо лише, що він буде складатися з восьми часових епізодів. Реліз шоу “Відьмак” запланований на 2019 рік.

Читайте также:  Кіноспілка має намір оскаржити в суді заборону "Смерть Сталіна"

Источник

Залишити коментар