Вінсент д’онофріо зіграє відомого мафіозі

Популярний голлівудський актор Вінсент д'онофріо, зіграв кримінального авторитета Вілсона Фіску в серіалі "Шибайголова", знову приміряє на себе образ мафіозі, на цей раз реального. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, д'онофріо отримав одну з головних ролей у драматичному серіалі кабельного каналу Epix "Godfather of Harlem", де його партнером буде Форест Уітакер.

Десятисерийная драма, замовлена до виробництва в квітні поточного року, заснована на реальній історії з життя кримінального боса Бампі Джонсона (Вітакер), який на початку 60-х після десяти років, проведених у в'язниці повертається в рідні місця і знаходить їх в жалюгідному стані. На вулицях, які він раніше контролював, тепер править італійська мафія. Бампі має намір поміряється силами з сім'єю Дженовезе та повернути втрачений вплив.

Д'онофріо зіграє колишнього професійного боксера Вінсента "Підборіддя" Джиганте, зробив собі "кар'єру" від дрібного найманого вбивці до боса клану Дженовезе. Вінсент успішно симулював слабоумство, щоб уникати правосуддя, а сам тим часом провертав хитромудрі операції. Вінсент був представником "нового покоління" мафії, що присвятили себе цілком і повністю торгівлі наркотиками.

Читайте также:  Серіал "Хало" замовлено до виробництва каналом Showtime

Колеги по серіалу "Нарки" Кріс Бренкето і Підлогу Екштейн напишуть сценарій і розділять обов'язки виконавчих продюсерів. Бренкето також є шоураннером серіалу.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector