Провину за дитячий рейтинг “Венома” поклали на Людину-павука

Фантастичний фільм “Веном” буде випущений в прокат з дитячим рейтингом PG-13 з-за Людину-павука, точніше з-за можливої зустрічі з ним в одному фільмі в осяжному майбутньому. Таке пояснення дав на своїй офіційній сторінці в Twitter головний редактор Fandango Ерік Девіс.

“Веном” отримав рейтинг PG-13. Заслуговують абсолютної довіри джерела я знаю, що Веном і Людина-павук можуть зустрітися в майбутньому. З рейтингом R це було б проблематично”, – написав він.

Зазначимо, що шанувальники Венома розраховували на те, що екранізація буде достатньо жорсткою, щоб вийти в прокат з “дорослим” рейтингом, проте студія Sony Pictures не зважилася на такий ризикований крок. Творці картини неодноразово підкреслювали, що “Веном” – абсолютно самостійний проект, який не буде пов’язаний з киновселенной Marvel, частиною якої вже стала Людина-павук.

Згідно з попередніми прогнозами, фільм може стартувати на батьківщині з результатом 60-65 мільйонів доларів за підсумками прем’єрних вихідних. Якщо цим прогнозами буде судилося збутися, “Веном” встановить новий рекорд жовтневого прокату.

У фільмі знімалися Том Харді, Мішель Вільямс, Вуді Харрельсон, Дженні Слейт, Різ Ахмед, Сем Медіна, Рейд Скотт, Мішель Лі, Скотт Хейз, Мак Брандт та інші актори.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Новини Виноградаря – тендер з будівництва метро на Виноградар скасували

. "Київський метрополітен" скасував тендер на будівництво метро на Виноградар, про це свідчать дані про тендер в системі ProZorro, передає...

Закрыть