Провину за дитячий рейтинг “Венома” поклали на Людину-павука

Фантастичний фільм “Веном” буде випущений в прокат з дитячим рейтингом PG-13 з-за Людину-павука, точніше з-за можливої зустрічі з ним в одному фільмі в осяжному майбутньому. Таке пояснення дав на своїй офіційній сторінці в Twitter головний редактор Fandango Ерік Девіс.

“Веном” отримав рейтинг PG-13. Заслуговують абсолютної довіри джерела я знаю, що Веном і Людина-павук можуть зустрітися в майбутньому. З рейтингом R це було б проблематично”, – написав він.

Зазначимо, що шанувальники Венома розраховували на те, що екранізація буде достатньо жорсткою, щоб вийти в прокат з “дорослим” рейтингом, проте студія Sony Pictures не зважилася на такий ризикований крок. Творці картини неодноразово підкреслювали, що “Веном” – абсолютно самостійний проект, який не буде пов’язаний з киновселенной Marvel, частиною якої вже стала Людина-павук.

Згідно з попередніми прогнозами, фільм може стартувати на батьківщині з результатом 60-65 мільйонів доларів за підсумками прем’єрних вихідних. Якщо цим прогнозами буде судилося збутися, “Веном” встановить новий рекорд жовтневого прокату.

У фільмі знімалися Том Харді, Мішель Вільямс, Вуді Харрельсон, Дженні Слейт, Різ Ахмед, Сем Медіна, Рейд Скотт, Мішель Лі, Скотт Хейз, Мак Брандт та інші актори.

Читайте также:  Лару Крофт не вдалося перемогти Чорну пантеру

Источник

Залишити коментар