Virtus.pro продовжила контракт з командою “Dota 2”

Компанія Virtus.pro продовжила до кінця 2019 року контракти з поточним складом команди в кіберспортивної дисципліни “Dota 2”. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі, що надійшов в редакцію порталу “Новини кіно”.

До складу команди входять наступні гравці:

Олексій “Solo” Березін, капітан команди, який грає на позиції фул-саппорта. Один з найдосвідченіших гравців у складі. MVP турніру ESL One Hamburg 2017, кар’єрні призові становлять 1 127 156 доларів.

Роман “RAMZES666” Кушнарьов, один з наймолодших професійних гравців у світі. Кар’єрні призові становлять 1 122 151 доларів.

Павло “9pasha” Хвальків, оффлейнер, входить в число кращих і найбільш стабільних гравців на своїй позиції в світі, кар’єрні призові становлять 1 119 434 доларів.

Володимир “No[o]ne” Міненко, один з кращих мзс-лейнеров світу. TOP-1 європейського рейтингу в “Dota 2”. MVP турніру ESL One Birmingham 2018. Кар’єрні призові складають 972 478 доларів.

Володимир “RodjER” Нікогосян, який грає на позиції саппорта. Був визнаний MVP турніру ESL One Katowice 2018. Кар’єрні призові становлять 701 256 доларів.

Склад Virtus.pro по Dota 2 займав перше місце в рейтингу системи Valve – DPC (Dota Circuit Pro) в сезоні 2017-2018 років. Поточний склад вже виграв за чотири турніру класу мейджор: ESL One Hamburg 2017, ESL One Katowice 2018, The Bucharest Major і ESL One Birmingham 2018.

Читайте также:
"Як приручити дракона 3" утримав лідерство в прокаті

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.