Ворскла ганьбитися в Словаччині

У першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи Жиліна впевнено переграє Ворсклу.

Жиліна – Ворскла – 2:0

Єліч (26), Пауру (73).

Ворскла: Богуш, Сапай, Даллку, Тобто Ткачук, Сімінін, Турсунов, Скляр, Чеснаков, Громов, Ковпак, Шиндер.

Чотири роки знадобилося Ворсклі, щоб знову повернутися в єврокубки. Перша спроба була ще при Павлові, і тоді полтавчани успішно пройшли сито кваліфікації, потрапивши в груповий раунд Ліги Європи.

На цей раз Ворсклу веде в бій куди менш досвідчений Василь Сачко, для якого виступи на євроарені в якості тренера ― це перший подібний досвід.

Суперник у полтавчан по третьому кваліфікаційному раунду попався досить непростий ― словацька Жиліна, яка за підсумками минулої першості завоювала срібні медалі.

Команда Адріана Гулі непогано стартувала і в ЛЄ, записавши на свій рахунок 4 перемоги в чотирьох матчах. Також і чемпіонат зелені почали жваво, крупно перегравши удома Злате Моравце ― 5:1. Тому вболівальникам ворсклян було чого боятися.

Як показав матч, побоювання виявилися не марними. У першому таймі господарі грали набагато активніше, і заслужено пішли на перерву ведучи в рахунку. Створивши кілька небезпечних моментів, на 26 хвилині Єліч, відгукнувшись на передачу з правого флангу, відкрив рахунок у матчі. Могла Жиліна і подвоїти свою перевагу, але вихід один на один Качор в кінці тайму нівелював Богуш.

Після перерви українці заграли краще, але гостроти біля воріт суперника раніше було дуже мало. Тим не менше, підопічні Сачко отримали право пробити пенальті: Громов вдало підставився і Шкриняр його зніс. До точки підійшов Ковпак, але його удар прийшовся трохи вище воріт.

Відповідь словаків був приголомшуючим. Паур на лінії штрафного майданчика обіграв відразу трьох опонентів і пробив по воротах.

В кінці матчу словаки взагалі могли довести рахунок до не пристойного, але Богуш ціною червоної картки не дав словакам відзначитися в третій раз.

У підсумку – 2:0, і в Полтаві ” Ворсклі доведеться неабияк потрудитися, щоб пройти далі.

Источник:ictv.ua