Восьмий сезон “Батьківщини” стане фінальним

Ходили раніше чутки про те, що восьмий сезон політичного трилера каналу Showtime “Батьківщина” стане останнім, підтвердилися. Глава Showtime Networks Девід Невинс під час літньої виставки Television Critics Association офіційно оголосив цю новину, підкресливши, що використовувати слово “скасування” по відношенню до серіалу було б некоректно, оскільки у творця і шоураннера “Батьківщини” Алекса Гансы буде можливість довести серіал до його логічного завершення. Слова Невінс цитує видання The Hollywood Reporter.

Зазначимо, що до сьогоднішнього дня Невинс не поширювався про долю самої рейтингової драми кабельного каналу на відміну Гансы, який раніше в поточному році в інтерв’ю ЗМІ заявив наступне: “Майбутній сезон безумовно стане для мене останнім. Я не можу говорити від імені зірок – Клер Дейнс або Менді Пэтинкина, – але особисто для мене сезон буде фінальним, і він буде знятий, як заключна глава восьмисерійної історії. Якщо Showtime, Fox, Клер і Менді захочуть зняти продовження, це буде їхнє рішення, і ми залишимо на це випадок “лазівку” для них”. Серіал “Батьківщина” є багаторазовим номінантом та лауреатом різноманітних телевізійних премій, в тому числі, “Золотого глобуса” і “Премії KinoNews”.

Читайте также:
Хлоя Грейс Морец вийшла в світ з новою коханкою

Заключний восьмий сезон серіалу “Батьківщина” вийде в ефір орієнтовно в першому кварталі 2019 року.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.