Вперше після смерті чоловіка: Селін Діон закрутила роман з популярним актором

Коханим співачки став популярний актор.

Після смерті чоловіка Селін Діон неодноразово зізнавалася, що чоловік був єдиним чоловіком у її житті, якого вона цілувала і з ким мала романтичні стосунки. Коли його не стало, Діон довгий час перебувала в депресії і єдине, на що відволікалася співачка було спів і творчість. Однак, судячи з усього, Діон нарешті відійшла від втрати і навіть готова до нових відносин.

Якщо бути точними, то в неї вже є. Західні ЗМІ з посиланням на джерела з близького оточення Селін повідомляють про роман з популярним голлівудським актором Расселом Кроу, який придбав всесвітню популярність завдяки ролі у фільмі “Гладіатор”. Подейкують, що зірки почали близько спілкуватися після смерті чоловіка Діон. Рассел дуже підтримав співачку, а навесні цього року їх стосунки перейшли на романтичний лад.

Нагадаємо, Селін Діон та її чоловік Рене Анжелі познайомилися, коли їй було 12 років, а йому – 38. Анжелі став музичним агентом співачці, а коли їй виповнилося 19 у них закрутився роман. Рене помер в 2016 році від раку гортані.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.