Вперше після смерті чоловіка: Селін Діон закрутила роман з популярним актором

Коханим співачки став популярний актор.

Після смерті чоловіка Селін Діон неодноразово зізнавалася, що чоловік був єдиним чоловіком у її житті, якого вона цілувала і з ким мала романтичні стосунки. Коли його не стало, Діон довгий час перебувала в депресії і єдине, на що відволікалася співачка було спів і творчість. Однак, судячи з усього, Діон нарешті відійшла від втрати і навіть готова до нових відносин.

Якщо бути точними, то в неї вже є. Західні ЗМІ з посиланням на джерела з близького оточення Селін повідомляють про роман з популярним голлівудським актором Расселом Кроу, який придбав всесвітню популярність завдяки ролі у фільмі “Гладіатор”. Подейкують, що зірки почали близько спілкуватися після смерті чоловіка Діон. Рассел дуже підтримав співачку, а навесні цього року їх стосунки перейшли на романтичний лад.

Нагадаємо, Селін Діон та її чоловік Рене Анжелі познайомилися, коли їй було 12 років, а йому – 38. Анжелі став музичним агентом співачці, а коли їй виповнилося 19 у них закрутився роман. Рене помер в 2016 році від раку гортані.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Україна та Ізраїль закінчили юридичну перевірку тексту про ЗВТ
Україна та Ізраїль закінчили юридичну перевірку тексту про ЗВТ

Україна та Ізраїль закінчили юридичну перевірку тексту Угоди про зону вільної торгівлі. Про це повідомляється в Twitter Міністерства закордонних справ...

Закрыть