Всі фільми киновселенной Marvel покажуть в IMAX

Marvel Studios приготувала подарунок усім шанувальникам створюваної нею киновселенной. Як повідомляється в офіційному прес-релізі, всі 20 фільмів повернуться на екрани і будуть демонструватися в мережі IMAX в рамках святкування десятиліття КВМ.

Святкові покази відбудуться з 30 серпня по 6 вересня 2018 року. Примітно, що у глядачів вперше з’явиться можливість побачити в IMAX фільми, які в цій мережі раніше не демонструвалися, наприклад, “Залізна людина”, “Перший месник” і “Неймовірний Халк”.

Нагадаємо, що киновселенная Marvel – найбільш касова франшиза в історії світового кінематографа з сукупними світовими зборами, перевищували на момент написання даної замітки 17 мільярдів доларів. У 2018 році фільми студії заробили в прокаті більше трьох мільярдів доларів.

Чергова Фаза в розвитку киновселенной Marvel завершиться в травні 2019 року з виходом в прокат фільму “Месники 4”. Надалі, найімовірніше, студія зможе зробити частиною КВМ персонажів, які перейшли у власність материнської компанії Walt Disney в результаті злиття зі студією Fox. Керівництво Marvel Studios здійснює її беззмінний лідер Кевін Файгі.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.