Всі фільми киновселенной Marvel покажуть в IMAX

Marvel Studios приготувала подарунок усім шанувальникам створюваної нею киновселенной. Як повідомляється в офіційному прес-релізі, всі 20 фільмів повернуться на екрани і будуть демонструватися в мережі IMAX в рамках святкування десятиліття КВМ.

Святкові покази відбудуться з 30 серпня по 6 вересня 2018 року. Примітно, що у глядачів вперше з’явиться можливість побачити в IMAX фільми, які в цій мережі раніше не демонструвалися, наприклад, “Залізна людина”, “Перший месник” і “Неймовірний Халк”.

Нагадаємо, що киновселенная Marvel – найбільш касова франшиза в історії світового кінематографа з сукупними світовими зборами, перевищували на момент написання даної замітки 17 мільярдів доларів. У 2018 році фільми студії заробили в прокаті більше трьох мільярдів доларів.

Чергова Фаза в розвитку киновселенной Marvel завершиться в травні 2019 року з виходом в прокат фільму “Месники 4”. Надалі, найімовірніше, студія зможе зробити частиною КВМ персонажів, які перейшли у власність материнської компанії Walt Disney в результаті злиття зі студією Fox. Керівництво Marvel Studios здійснює її беззмінний лідер Кевін Файгі.

Читайте также:  Саундтрек "Чорної пантери" отримав вісім номінацій на премію Grammy

Источник

Залишити коментар