Вибираємо ідеальну коляску

fallback Жіночий журнал

Великий асортимент створює серйозні труднощі при виборі першого транспорту для дитини. Провідні виробники пропонують вироби різного типу, орієнтовані на різні вікові групи. Щоб коляска повністю задовольняла пропонованим до неї вимогам, при виборі слід врахувати ряд параметрів. Це дозволить зупинити свій вибір на тій моделі, в якій буде комфортно дитині.

 

Критерії вибору

При підборі відповідної моделі фахівці радять врахувати:

 1. Вік дитини. Якщо мова йде про малюка до півроку, наявність люльки є обов’язковим. При цьому вона повинна мати жорстке дно, щоб не завдати шкоди хребту дитини.
 2. Мета покупки. Всі пропоновані виробниками моделі орієнтовані на використання в певних умовах. З одними комфортно прогулюватися по місту. Інші підійде для походу по магазинах. Треті можна взяти з собою для прогулянки за містом. Більшістю мам не має фінансової можливості для покупки всіх трьох перерахованих типів і вибирає той, яким буде користуватися найдовше.
 3. Матеріал оббивки. Сучасні виробники використовують тільки якісні тканини. Вони легко очищаються від утворилися забруднень.
 4. Наявність додаткових аксесуарів. Деякі коляски відразу поставляються з чохлами, дощовиками, москітними сітками. В інших перераховані позиції доведеться придбати за додаткову плату. Якщо плануються тривалі прогулянки, варто звернути увагу на моделі з вентиляційними і оглядовими віконцями.
 5. Конструктивне виконання. Для Мобільний сімей з власним Вибираємо ідеальну коляскунепоганим варіантом стають універсальні коляски, що комплектуються автокріслами.
Читайте также:
49-річна Крістіна Орбакайте засвітила ідеальну фігуру в купальнику

Питання, на які треба знайти відповіді

На сайті https://chicco.com.ua/ulica.html представлено досить багато дитячого транспорту. Щоб не помилитися з вибором, при прийнятті рішення варто відповісти на наступні питання:

 1. На якому поверсі квартира? Чи треба заносити коляску на руках або можна скористатися ліфтом?
 2. Які габарити ліфта? Не всі сучасні коляски здатні в нього заїхати.
 3. Де буде зберігатися транспорт? В якому становищі?
 4. Яка площа квартири? Чи є місце для розміщення моделі з великими параметрами?
 5. Чи буде коляска спочатку використовуватися замість ліжечка?
 6. Чи зможе хтось допомогти при виході на прогулянку, або мамі самій треба буде спускати коляску вниз?
 7. Який стан пішохідних доріжок в зоні прогулянок?
 8. Яку максимальну суму зможе витратити сім’я на покупку дитячого транспорту.

Вибираємо ідеальну коляску

Послідовно відповідаючи на поставлені питання, можна істотно скоротити перелік моделей, якими може користуватися молода мама. Після цього залишиться тільки визначитися з ціновою категорією, кольором, наявністю додаткових аксесуарів. Сьогодні виробника одну і ту ж модель пропонують в декількох кольорах, щоб батьки могли вибрати відповідний в залежності від статі дитини і особистих переваг.

Читайте также:
Через 20 років! Backstreet Boys переспівали свій легендарний хіт на карантині
Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.