Walt Disney скоротить дорогі проекти Fox

Компанія Walt DIsney має намір провести серйозну ревізію кінопроектів Fox, скоротивши найдорожчі з них. Виняток буде зроблено тільки для великих, орієнтованих на масову аудиторію, а отже, перспективних з фінансової точки зору франшиз, на кшталт “Аватара” і “Людей Ікс”. Про це з посиланням на свої джерела повідомляє видання Wall Street Journal.

Як стверджують анонімні інформатори, Walt DIsney не збирається повністю відмовлятися від оригінальних проектів, якими, наприклад, займалася студія Fox Searchlight Pictures, але до їх фінансування відтепер будуть ставитися уважніше.

“Як тільки придбання буде схвалено офіційно ми будемо і далі підтримувати бізнес Fox Searchlight. Ми вважаємо, що вони займаються виробництвом високоякісних фільмів. У нас немає ніяких планів втручання в те, що вони роблять. Чесно кажучи, ми думаємо, що у них все добре”, – заявляв раніше глава Walt Disney Боб Айгер.

Нагадаємо, що Walt DIsney купила студію Fox з усіма її активами за 71 мільярд доларів. Акціонери обох компаній схвалили злиття, а у контролюючих державних органів не виявилося ніяких претензій до партнерів.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.