Warner Bros. знову влаштувала кадрову революцію в DC Entertainment

Керівництво Warner Bros. викликало нову революцію у підпорядкованих їй структурах, насамперед в DC Entertainment. Як повідомляє видання Comic Book, відтепер вона увійде в структуру компанії Warner Bros. Global Brands and Experiences, глава якої буде напряму підпорядковуватися Кевіну Тсуджихаре.

Нагадаємо, що це далеко не перша спроба оптимізувати структуру DC Entertainment. Так у березні 2018 року президент компанії Дайен Нельсон пішла у відпустку за свій рахунок, а в червні взагалі відмовилася від своєї посади і повідомила, що не буде надалі співпрацювати з Warner Bros. Виконував кілька місяців обов’язки керівника DC Entertainment Джефф Джонс також був відправлений у відставку.

Точні причини цих перестановок не називалися, проте, найімовірніше, вони були викликані проблемами з екранізаціями коміксів, які або піддавалися нищівній критиці з боку професійних рецензентів, або зовсім провалювалися в прокаті. Така доля спіткала, наприклад, фільм “Ліга справедливості”, вартість виробництва якого оцінювалася в 300 мільйонів доларів, і який зібрав у цілому трохи більше 600 мільйонів доларів.

Читайте также:  "Форма води" виявилася самим касовим "кращим фільмом" за п'ять років

Источник

Залишити коментар