У “Зоряних воєн 8” буде німа версія

Шанувальників “Зоряних воєн” взагалі та творчість композитора Джона Вільямса зокрема чекає сюрприз, який анонсував на своїй офіційній сторінці в Twitter режисер Райан Джонсон. У цифрових і дискових копій фільму, які найближчим часом надійдуть у продаж, буде німа версія, що містить тільки музику.

“Останні джедаї” будуть представлені сьогодні в цифровому вигляді в США, Blu-ray вийде через пару тижнів. Серед додаткових матеріалів є один мій улюблений. Він в деякому роді схований там, і бажаючим доведеться докласти зусилля. Отже, якщо ви придбаєте цю копію або пізніше купіть фільм на дисках, у вас з’явиться можливість отримати версію тільки з саундтреком”, – написав він.

За словами постановника, в цьому варіанті не буде всіх звукових ефектів і діалогів, тільки композиції Вільямса. Для отримання доступу шанувальникам доведеться завантажити додаток Movies Anywhere app, що є агрегатором фільмів компанії Walt Disney.

Нагадаємо, що фільм “Зоряні війни 8: Останні джедаї” був представлений глядачам в грудні 2017 року. Його світові касові збори перевищили 1,3 мільярда доларів, що дозволило очолити рейтинг найуспішніших кінопроектів минулого року.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
З сьогоднішнього дня українці можуть купувати квитки на потяги в Польщі онлайн

З 5 березня українці зможуть купувати квитки онлайн на два міжнародних поїзди, що прямують з Одеси та Ковеля в Перемишль...

Закрыть