Учасниця панк-рок групи Pussy Riot Надія Толоконникова розповіла про секс з дівчатами і оргії в музеї

Днями концептуальний художник, учасниця скандальної групи Pussy Riot Надія Толоконникова дала відверте інтерв’ю журналістові і блогеру Юрію Дудю, в якому поділилася подробицями свого інтимного життя.

    Учасниця панк-рок групи Pussy Riot Надія Толоконникова розповіла про своє інтимне життя

Днями учасниця скандально відомої панк-рок-групи Pussy Riot Надія Толоконникова дала відверте інтерв’ю популярному журналістові і блогеру Юрію Дудю, в якому розповіла про скандальні рухах в складі арт-групи «Війна», сексі з дівчатами і про оргії в публічному місці.

Активістка розповіла про акції, яку «Війна» влаштувала в московському Державному біологічному музеї імені Тімірязєва в 2008 році. Толоконникова, будучи на 9-му місяці вагітності, разом зі своїм тоді ще чоловіком Петром Верзіловим і ще шістьма учасниками руху роздяглися і влаштували оргію.

«Я не вважаю, що це погана акція. Вона не аморальна, і за неї не потрібно соромитися», — зазначила Надія в розмові з Дудем.

Толоконникова також зізналася, що у неї був інтимний зв’язок з дівчатами, але бісексуалкою називати себе вона відмовилася, повідомивши що повністю жінкам до себе вона не відносить. «У мене є багато чоловічих рис, і в моїх відносинах з молодими людьми це деяких бентежить», — розповіла Надія у розмові з Юрієм.

Нагадаємо, В 2012 році скандальна група Pussy Riot несанкціоновано виконала пісню в храмі Христа Спасителя. Після цього учасниць колективу, включаючи Надію Толоконникову, звинуватили у хуліганстві і засудили до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму. Надія вийшла на свободу по амністії в кінці 2013 року за два місяці до закінчення терміну ув’язнення.

Источник

Залишити коментар