Вчені з’ясували, які жінки частіше виходять заміж

Дослідники довели, що жінки, які виступають ініціаторами у відносинах, більш вдалі в любові.

В ході нового дослідження, яке провели працівники сайту для знайомств The League, було проаналізовано дані про 100 гетеросексуальних парах, які знаходяться в стабільних і міцних відносинах, повідомляє Independent.

Варто відзначити, що в експерименті враховувалися дані лише про ті пари, які живуть разом не менше року.

Як виявилося, в одній з трьох пар, які знаходяться в серйозних відносинах і повністю задоволені ними, ініціатором виступала жінка. Опитування показало, що саме вона першою писала партнеру смс-повідомлення.

Ученые выяснили, какие женщины чаще выходят замуж

Згідно аналізу проведеного дослідження, дівчата, які роблять перший крок у відносинах, мають у три рази більше шансів завести серйозний роман, який в майбутньому може привести до весілля. Дослідження також показало, що пари, задоволені своїми відносинами, мали різницю у віці в середньому три роки.

Також з’ясувалося, що у 80 відсотків міцних пар, у відносинах яких спостерігається гармонія і взаєморозуміння, партнери мають приблизно однаковий рівень освіти.

Дані також показали, що пари відправили в середньому 34 повідомлення один одному до обміну телефонними номерами.

Однак, за словами куратора проекту Мадлен Масон, такі статистичні дані можуть допомогти деяким людям на їх шляху до любові, проте вона підкреслює, що кожна людина має справу з любов’ю по-різному і це потрібно враховувати.

Дані допомагають замислитися про те, як ставиться до цього, і можуть бути речі, які ви можете змінити. Але це просто цифри і не відносяться до всіх“, – сказала вона

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Режисер “Зоряних воєн 8” викрив росіян в спробі змінити сюжет

Режисер фільму "Зоряні війни 8: Останні джедаї" Райан Джонсон викрив "російських" в спробі вплинути на сюжет його картини. Слова постановника...

Закрыть