Україна перемогла Білорусь – 3:1 (ФОТО)

Впевнена перемога українців

Національна збірна України перемогла Білорусь у 7-му матчі відбіркового етапу чемпіонату Європи-2016. У Львові команда Михайла Фоменка розгромила сусідів – 3:1.

Гра була зроблена в першому таймі. На 7-й хвилині після пасу Андрія П’ятова забив Артем Кравець. На 30-й Андрій Ярмоленко, після пасу В’ячеслава Шевчука, подвоїв перевагу українців. А героєм стартової 45-хвилинки став Артем Кравець, який заробив пенальті на 40-й хвилині.

Проти форварда Динамо сфолив захисник луганської Зорі Михайло Сіваков. Пенальті реалізував Євген Коноплянка.

У другому таймі білоруси забили. На 62-й хвилині Євген Хачеріді порушив правила у своєму штрафному майданчику. Пенальті реалізував екс-гравець київського “Динамо” і дніпропетровського “Дніпра”, а нині форвард самарських Крил Рад Сергій Корніленко.

Найнеприємніше для збірної України відбулося на 90+2 хвилині: повторну жовту картку заробив Денис Гармаш.

Склад України: П’ятов, Хачеріді, Шевчук, Ракицький, Федецький, Степаненко, Коноплянка, Гармаш, Ротань (Рибалка, 75), Ярмоленко (Гусєв, 69), Кравець (Гладкий, 86).

Склад Білорусі: Горбунов, Мартинович, Шитов, Сіваков (Гордійчук, 46), Філіпенко, Стасевич, Гліб (Брессан, 86), Володько, Маєвський, Калачов (Сигневич, 72), Корніленко.

Голи: Кравець (7), Ярмоленко (30), Коноплянка (44, пен.) – Корніленко (62).

Вилучення: Гармаш (90+2).

У паралельному матчі групи С Люксембург сенсаційно переміг Македонія – 1:0 (гол був забитий на 90+2 хвилині!). Також в 21.45 пролунає стартовий свисток у поєдинку Іспанія – Словаччина.

Наступний матч Україна проведе у вівторок, 8 вересня. Наші в гостях зіграють зі Словаччиною.