Український форвард ставить на коліна Вікторію (ВІДЕО)

Юрченко забив перший гол за Байєр

Юрченко забив дебютний гол у офіційних матчах за ” Байєр.

21-річний український нападник Байєра Владлен Юрченко відзначився забитим голом і результативною передачею в матчі Кубка Німеччини проти Вікторії Кельн.

Юрченко вийшов на поле на 72-й хвилині матчу за рахунку 0:4 на користь Байєра і вже через 8 хвилин став автором гольової передачі, після якої забив Штефан Кісслінг. А всього через 3 хвилини Владлен зміг відзначитися і сам – Кісслінг віддав Юрченко “боржок” і після його пасаукраинец встановив остаточний рахунок у матчі з клубом Регионаллиги (Д4) – 0:6.

Зазначимо, що цей гол став для Юрченко першим, забитим у офіційних матчах за основну команду леверкузенців. У поточному сезоні на рахунку Владлена 3 матчі за Байєр – по одному в Бундеслізі, Кубку Німеччини і Лізі Чемпіонів.

Источник: ictv.ua