Унікальний кулон від українських ювелірів підкорює Лас-Вегас

Swarovski дорогоцінних каменів представила унікальний кулон-трансформер компанії Art Vivace jewelry на головному ювелірному подію Америки.

Ескізи компанії були одноголосно схвалені міжнародним журі на чолі з відомим дизайнером Стівеном Вебстером на Hong Kong Jewellery Show. «Павич» концептуально відповідає темі конкурсу Talismans & Symbols, поєднавши в собі глибокий сакральний сенс, емоційний посил і сучасний дизайн.

Уникальный кулон от украинских ювелиров покоряет Лас-Вегас
 

Виріб вирізняється ще й новаторським дизайном: це оригінальний трансформер, складений з двох частин – верхньої ажурною і нижній цілісної орнаментальної. Його можна носити кожну частину окремо і разом – це зараз дуже популярний тренд у ювелірній моді.

Дотримуючись принципу, що пристрасть і любов в дизайні не знає кордонів, ми використовували найкраще, що є в скарбниці ювелірного мистецтва: діаманти, смарагди, сапфіри, унікальну благородну шпінель. Завдяки цьому колірна гамма «Павлина» вийшла насиченою, вона домінує, надає впевненість і натхнення. Блиск каменів оживляє закладену в кулон символічність і наповнює його енергією. Не дивно, що в перший же день виставки робота українських майстрів викликала особливий інтерес в експертів.

Читайте также:  Loboda в новому образі підкорила Нью-Йорк, Вашингтон, Майамі і Чикаго (Фото)

Уникальный кулон от украинских ювелиров покоряет Лас-Вегас

Источник

Залишити коментар