Унікальний кулон від українських ювелірів підкорює Лас-Вегас

Унікальний кулон від українських ювелірів підкорює Лас-Вегас

Swarovski дорогоцінних каменів представила унікальний кулон-трансформер компанії Art Vivace jewelry на головному ювелірному подію Америки.

Ескізи компанії були одноголосно схвалені міжнародним журі на чолі з відомим дизайнером Стівеном Вебстером на Hong Kong Jewellery Show. «Павич» концептуально відповідає темі конкурсу Talismans & Symbols, поєднавши в собі глибокий сакральний сенс, емоційний посил і сучасний дизайн.


 

Виріб вирізняється ще й новаторським дизайном: це оригінальний трансформер, складений з двох частин – верхньої ажурною і нижній цілісної орнаментальної. Його можна носити кожну частину окремо і разом – це зараз дуже популярний тренд у ювелірній моді.

Дотримуючись принципу, що пристрасть і любов в дизайні не знає кордонів, ми використовували найкраще, що є в скарбниці ювелірного мистецтва: діаманти, смарагди, сапфіри, унікальну благородну шпінель. Завдяки цьому колірна гамма «Павлина» вийшла насиченою, вона домінує, надає впевненість і натхнення. Блиск каменів оживляє закладену в кулон символічність і наповнює його енергією. Не дивно, що в перший же день виставки робота українських майстрів викликала особливий інтерес в експертів.

Читайте также:  Камерон Діас і Бенджі Медден вперше після весілля з'явилися на публіці разом (Фото)

Уникальный кулон от украинских ювелиров покоряет Лас-Вегас

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.