Зірка “Джона Уіка” зіграє лесбіянку Бэтвумен

Канал The CW знайшов свою Бэтвумен. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, супергероїню-лесбіянку зіграє відома модель, телеведуча, співачка і актриса Рубі Роуз. В образі Бэтвумен Роуз вперше з’явиться в традиційному грудневому кросовері телевселенной DC, яка об’єднує серіали “Стріла”, “Флеш”, “Супергерл” і “Легенди завтрашнього дня”. На момент написання замітки виконавчий продюсер Грег Берланти і сценаристка Керолайн Дріс розробляють сольний проект, присвячений Бэтвумен.

В підготовлюваний серіалі в центрі уваги виявиться Кейт Кейн, не звикла ходити навколо і спрагла соціальної справедливості. Вона, досвідчений боєць, виходить на вулиці Готема в образі Бэтвумен і вступає в сутичку з міською злочинністю. Однак рано називати Кейт героїнею – в місті, пристрасно потребу в спасителі, Кейт повинна спершу перемогти власних демонів, щоб по праву стати символом надії Готема.

Затвердження Роуз сталося після того, як The CW оголосив про те, що кастинг на роль персонажа нетрадиційної орієнтації є пріоритетним для актрис-лесбіянок. Роуз знімалася в серіалі “Помаранчевий – хіт сезону”, фільмах “Ідеальний голос 3”, “Джон Двк 2” і виходить у поточному серпні в світовий прокат фантастичному трилері “Мег: Монстр глибини”.

Читайте также:  Джон Туртурро зіграє францисканського ченця

Источник

Залишити коментар