Зірка «Мажора» Олександр Дяченко вперше розповів про розлучення з американською дружиною

Про особисте життя 53-річного Олександра Дяченка до недавнього часу майже нічого не було відомо. Днями актор з’явився у студії програми Бориса Корчевникова «Доля людини», де вперше розповів про шлюб з американкою.

    Олександр Дяченко став гостем програми Бориса Корчевникова «Доля людини»

Незважаючи на свою популярність, Олександр Дяченко досі цурається публічності і дуже рідко дає інтерв’ю. Що ж стосується особистого життя актора, то це і зовсім таємниця за сімома печатками. Днями Дяченко все ж вирішив відкрити завісу таємниці. Він став гостем програми Бориса Корчевникова «Доля людини».

У студії актор розповів, що на початку 1990-х по роботі переїхав до США. Там він і зустрів свою майбутню дружину, з якою прожив у шлюбі дев’ять років.

«Ми познайомилися на костюмованій вечірці, яка проходила у неї вдома. Була велика кількість людей, чоловік 30. Ми з нею сіли, поговорили, обмінялися телефонами і потім довгий час зідзвонювалися. Так, за зустріччю зустріч, і все переросло у відносини», — поділився Дяченко. За словами Олександра, Дженні не була корінний американкою — вона переїхала в США з Греції. «Вона була безпосередня, вона була яскрава, щира. В той момент мені потрібна була підтримка тієї людини, з яким можна було б говорити про все і відчувати взаємне тепло», — розповів актор. Дяченко зізнався, що не міг стати для своєї коханої надійною опорою, з цієї причини ініціатором шлюбу був не він, а Дженні.

Однак щасливого сімейного життя актора і його американської дружини не вийшло.

За словами Олександра, він був закоханий у свою дружину до сліз. «Я з юності дав собі слово, що ніколи не одружуся без любові. Але все, що я знайшов в Дженні, у що закохався, все це було розіграно талановито тільки для того, щоб наш шлюб відбувся. Коли все сталося, я прокинувся не з тією людиною, якого знав півроку до цього. Вона отримала, що хотіла. Далі вже почалися складнощі, які тривали довгий час», — відверто зізнався Дяченко. Актор розповів, що разом з дружиною вони планували дитину, але з-за тривалого прийому гормональних препаратів Дженні не могла завагітніти. Однак причиною їх розлучення стало не це. «Ми все-таки так і не стали друзями. У 2005 році вона приїхала в Росію з паперами, і ми розлучилися. Вона попросила в мене вибачення за все», — поділився актор. Але справжню причину розриву Дяченко так і не розкрив. Зараз чоловік живе в Росії. У свої 53 року він залишився холостяком, і єдина жінка, яка, за словами Олександра, є для нього всім, — це його мама.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: