Зірка “Сексу у великому місті” піде в губернатори

Актриса Синтія Ніксон, знайома глядачам передусім за роллю Міранди Хоббс в популярному телевізійному серіалі “Секс у великому місті” і його повнометражних продовженнях, має намір балотуватися в губернатори Нью-Йорка. Про це повідомляється на офіційній сторінці актриси, а також у рекламному ролику, створеному з цієї нагоди.

“Я хочу стати губернатором, так як я люблю цей штат і впевнена, що можна досягти значного прогресу. Нам потрібен Нью-Йорк, який принесе користь багатьом, а не обраним”, – йдеться в офіційній заяві актриси.

Нагадаємо, що Синтія Ніксон є активною учасницею різних правозахисних заходів.Вона відстоювала права осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації, жінок, боролася за більшу доступність середньої освіти.

Серіал “Секс у великому місті” транслювався з 1998 по 2004 рік. Він був удостоєний безлічі престижних професійних нагород, в тому числі премій “Золотий глобус”. Пізніше глядачам були представлені два повнометражних фільми. Перший з них був дуже успішним у прокаті, а другий ледь окупився. У жовтні 2017 року виконавиця головної ролі і продюсер шоу Сара Джессіка Паркер оголосила, що зйомки третього фільму не відбудуться.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Зірки серіалу “Дуже дивні справи” домоглися збільшення гонорарів

Виконавці головних ролей в популярному телевізійному серіалі потокового сервісу Netflix "Дуже дивні справи" домоглися істотного збільшення їх гонорарів. Як стверджує...

Закрыть