Зірка серіалу “13 причин, чому” зніметься в екранізації коміксу Френка Міллера

Зірка серіалу “13 причин, чому” зніметься в екранізації коміксу Френка Міллера

Зірка драматичного серіалу для підлітків “13 причин, чому” Кетрін Ланґфорд продовжує свою плідну співпрацю з потоковим сервісом Netflix. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, актриса отримала головну жіночу роль у серіалі “Проклята” (Cursed), заснованому на однойменному коміксі легендарного Френка Міллера і Тома Вилера. Примітно, що графічна новела, орієнтована на юних читачів, з’явиться на полицях магазинів тільки восени 2019 року.

Серіал, який Netflix замовив до виробництва в березні поточного року, є своєрідним переосмисленням легенди про Короля Артура. Розповідь у шоу піде від особи Німуе (Ланґфорд), дівчата, що володіє таємничим даром, і якій судилося стати могутньою (і трагічної) Володаркою Озера.

Постановником перших двох епізодів серіалу призначена Зетна Фуентес (“Бесстыдники”). Вона розділить обов’язки виконавчого продюсера з Міллером і Вилером.

Netflix описує майбутній десятісерійний серіал як “історію про дорослішання, яка піднімає питання, співзвучні нашому часу: знищення навколишнього середовища, релігійний терор, безглуздість воєн і здатність знайти в собі мужність, щоб вести за собою перед лицем неможливого”.

Читайте также:  Warner Bros. відмовилася від прокату фільму "Мауглі"

За роль у драмі “13 причин, чому” Ланґфорд була номінована на премію “Золотий глобус”. В березні поточного року в світовий прокат вийшла мелодрама за участю актриси “З любов’ю, Саймон”.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.