Зірка серіалу “13 причин, чому” зніметься в екранізації коміксу Френка Міллера

Зірка драматичного серіалу для підлітків “13 причин, чому” Кетрін Ланґфорд продовжує свою плідну співпрацю з потоковим сервісом Netflix. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, актриса отримала головну жіночу роль у серіалі “Проклята” (Cursed), заснованому на однойменному коміксі легендарного Френка Міллера і Тома Вилера. Примітно, що графічна новела, орієнтована на юних читачів, з’явиться на полицях магазинів тільки восени 2019 року.

Серіал, який Netflix замовив до виробництва в березні поточного року, є своєрідним переосмисленням легенди про Короля Артура. Розповідь у шоу піде від особи Німуе (Ланґфорд), дівчата, що володіє таємничим даром, і якій судилося стати могутньою (і трагічної) Володаркою Озера.

Постановником перших двох епізодів серіалу призначена Зетна Фуентес (“Бесстыдники”). Вона розділить обов’язки виконавчого продюсера з Міллером і Вилером.

Netflix описує майбутній десятісерійний серіал як “історію про дорослішання, яка піднімає питання, співзвучні нашому часу: знищення навколишнього середовища, релігійний терор, безглуздість воєн і здатність знайти в собі мужність, щоб вести за собою перед лицем неможливого”.

Читайте также:  Капітана Джека Горобця списали на берег

За роль у драмі “13 причин, чому” Ланґфорд була номінована на премію “Золотий глобус”. В березні поточного року в світовий прокат вийшла мелодрама за участю актриси “З любов’ю, Саймон”.

Источник

Залишити коментар