Зірка “Стартрека” зіграє пожирачів дитячих душ

Закарі Куінто отримав головну чоловічу роль в хоррор серіалі каналу AMC “NOS4A2” (читається як Носферату – прим. “Новини Кіно”), заснованому на однойменному романі Джо Хілла, який в Росії відомий як “Країна Різдва”.

Куінто зіграє Чарльза Мэнкса, безсмертного, який живиться дитячими душами. Все, що залишилося від його жертв, він відвозить в Країну Різдва, місце, існуюче в його збоченій уяві. У цій країні вічно панує свято, і бути нещасним тут незаконно. Його світ опиняється під загрозою, коли молода художниця Вік Макквін (Ешлі Каммінгс) виявляє у себе незвичайний дар: вона вміє знаходити загублені речі, а значить, в силах відшукати зниклих дітей і вистежити Мэнкса. Головне – самій не потрапити під його чари.

Прем’єра серіалу запланована на 2019 рік. Карі Скогланд (“Вікінги”) зніме перші два епізоди. В акторському складі крім Куінто і Каммінгс числяться Олафур Дарри Олафссон, Вірджинія Кулл, Эбон Мосс-Бакрак і Джакара Сміт. Шоураннером серіалу призначений Джемі о’брайен, який працював на AMC в серіалах “Бійтеся ходячих мерців” і “Пекло на колесах”.

Куінто знімався в таких популярних серіалах як “Герої”, “Американська історія жахів”. За участь в останньому отримав номінацію на премію “Еммі”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Рада скасувала мораторій на експорт лісоматеріалів

Верховна Рада скасувала мораторій на експорт паливної деревини. Парламентарії 246 голосами підтримали пропозицію глави держави до законопроекту про незаконне вивезення...

Закрыть