Зірці “Корони” запропонували пожертвувати гонорар на боротьбу з домаганнями

Метт Сміт повинен пожертвувати значну частину свого гонорару, отриманого за участь у популярному телевізійному серіалі “Корона”, на боротьбу з практикою сексуальних домагань в сучасній кіноіндустрії. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, такий заклик міститься в петиції, зверненої до актора, що зіграв чоловіка королеви Великобританії Єлизавети II.

Шанувальників шоу обурив той факт, що, за словами продюсерів “Корони”, Метт Сміт заробив більше, ніж виконавиця головної ролі Клер Фой. У зв’язку з цим, автори петиції закликають актора перерахувати різницю в фонд Time’s Up.

“Жінки у всіх галузях стикаються з проблемою рівності в оплаті праці. Жінки в США, як правило, заробляють 80 центів замість долара, який виплачується їх колегам-чоловікам за той же термін і обсяг робіт. А розрив в оплаті праці жінок інших рас ще більш разючий. Чорношкірі жінки, як правило, отримують лише 63 центи за кожен долар, сплачений білим чоловікам, жінок латиноамериканки – тільки 54 центи”, – йдеться в петиції.

Зазначимо, що Метт Сміт більш відомий і досвідчений актор, ніж Клер Фой. Він був зіркою інших популярних телевізійних проектів, зокрема, “Доктор Хто”.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Організатори ICO платять за лістинг токенів на біржах від $50 000 до $1 мільйона

Учасники криптовалютного ринку розповіли виданню Business Insider про те, що криптовалютные біржі беруть за лістинг токенів на своїх торгових майданчиках...

Закрыть