Зірки серіалу “Дуже дивні справи” домоглися збільшення гонорарів

Виконавці головних ролей в популярному телевізійному серіалі потокового сервісу Netflix “Дуже дивні справи” домоглися істотного збільшення їх гонорарів. Як стверджує видання Deadline, в окремих випадках зарплати зірок зросли в десять разів.

Найбільш вражаючі зміни відбулися з гонорарами юних акторів, серед яких Фін Вульфхард, Міллі Боббі Браун, Гатен Матараззо, Калеб Маклафлін та інші. Будучи новачками в цьому бізнесі, вони отримували в середньому близько 30 тисяч доларів за кожен епізод серіалу під час зйомок перших двох сезонів.

Тепер же їх представники погодили нові умови контрактів, згідно з якими вони будуть заробляти по 200-250 тисяч доларів за епізод. Заробітки їх старших і більш досвідчених колег, серед яких Вайнона Райдер і Девід Харбор, будуть ще більше: від 300 до 350 тисяч доларів.

Нагадаємо, що раніше було оголошено про те, що в третьому сезоні серіалу “Дуже дивні справи” буде вісім епізодів. Неважко підрахувати, що участь у роботі над ним зробить всіх виконавців ключових ролей доларовими мільйонерами.

Зйомки стартують в квітні 2018 року. Сюжет поки тримається в секреті, відомо лише, що дія відбуватиметься в 1985 році.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Нелегкі шлюби Стівена Хокінга: що про них відомо

Англійський фізик-теоретик Стівен Хокінг, про смерть якого стало відомо вранці 14 березня, був одним з найталановитіших учених сучасності. Він домігся...

Закрыть