Украина U-18 переиграла Грузию

Команда Владимира Цыткина провела товарищеский матч

У четвер, 2 червня, юнацька збірна команда України серед гравців 1998 року народження провела свій перший спаринг на навчально-тренувальному зборі у Грузії. «Синьо-жовті» із мінімальною перевагою виграли у місцевих однолітків.

Єдиний м’яч у зустрічі було забито на 45-й хвилині, коли Счастливцев результативно завершив комбінацію «синьо-жовтих».

Українцям довелося майже увесь другий тайм грати у меншості після вилучення на 53-й хвилині Гудзя, але хлопці Володимира Циткіна впоралися із натиском команди-господаря і довели матч до перемоги.

Друга контрольна зустріч між 18-річними збірними Грузії та України відбудеться 4 червня о 18:00.