10 найбільш популярних варіантів контрацепції

Любите секс, але боїтеся завагітніти? Збираєтеся зайнятися цим вперше? Не турбуйтеся, ми позбавимо вас від страху. Є так багато способів, завдяки яким можна насолоджуватися сексом без жодних небажаних наслідків. Ми нагадаємо вам про 10 найпопулярніших контрацептивів, щоб ви отримали повноцінне задоволення без страху і ризику.

Якщо ви і ваш партнер не хочете дитину найближчим часом, то краще заздалегідь подбати про надійні методи контрацепції. Це серйозна тема, яку потрібно докладно вивчати і вже у всеозброєнні приступати до найприємнішого. Отже, який спосіб контрацепції потрібно і можна використовувати? Навіщо нам взагалі це засіб захисту? Причин цьому може бути безліч. Може бути, пара зовсім не хоче мати дітей. Може бути, чоловік і дружина вже мають дітей і більше не хочуть поповнення в родині. Ну або пара просто хоче зробити паузу перед тим, як знову завести дитину.

Ви ж знаєте про всі популярні методи контрацепції? Чи ні? Чи не про все? Так, дуже часто ми помиляємося в найпростіших речах і не дізнаємося докладну інформацію про методи захисту. Саме це і є причиною частої вагітності в підлітковому віці. Можливо, ви вже забули про ефективні контрацептиви або не знали про їх існування. Вони дуже різноманітні за формою і застосування. Головне – знайти найкращий варіант для себе і свого партнера. Отже, перед вами 10 найбільш популярних і ефективних контрацептивів.

Зміст
  1. 1. Презерватив
  2. 2. Жіночий презерватив
  3. 3. Діафрагма
  4. 4. Таблетки
  5. 5. Контрацептивний пластир
  6. 6. Вагінальне кільце
  7. 7. Протизаплідний імплант
  8. 8. Внутрішньоматковий контрацептив
  9. 9. Перев’язка маткових труб
  10. 10. Вазектомія
Читайте также:
45 пози в сексі, які вам треба обов'язково спробувати

1. Презерватив

Один з найпоширеніших способів контрацепції. Це ідеальний, надійний метод захисту від венеричних інфекцій. Крім того, презерватив дає гарантію на 97%, що ви не завагітнієте. Чоловічий презерватив призначений для бар’єрного методу контрацепції.

2. Жіночий презерватив

10 самых популярных вариантов контрацепции

Такий же, як і чоловічий, але зроблений з дуже еластичного матеріалу (найчастіше – поліуретану). Його ефективність нижче, ніж у чоловічого презерватива, але він також відмінно захищає від венеричних інфекцій і від вагітності. Його довжина становить 18 сантиметрів, а ширина кільця – 8 сантиметрів. Жіночий презерватив теж відноситься бар’єрних контрацептивів.

3. Діафрагма

10 самых популярных вариантов контрацепции

Мова йде про спеціальному ковпачку, який потрібно поміщати в піхву. Це ідеальний метод для захисту від вагітності, але він не може гарантувати захист від венеричних інфекцій. Вона прикриває шийку матки, тим самим перешкоджає попаданню сперматозоїдів. Діафрагму теж відносять до бар’єрних контрацептивів.

4. Таблетки

10 самых популярных вариантов контрацепции

Всі протизаплідні таблетки відносяться до гормональних контрацептивів. Їх завжди потрібно приймати під чуйним керівництвом лікаря. Хоча таблетки можуть допомогти впоратися і з іншими проблемами організму, все-таки можуть виникати небажані наслідки після їх вживання.

Читайте также:
Топ-10 ідей для прелюдії перед спекотним сексом

5. Контрацептивний пластир

10 самых популярных вариантов контрацепции

Один з найбільш зручних гормональних методів контрацепції. Це спеціальний пластир квадратної форми, який потрібно приклеювати до шкірі (виділяє гормони прогестина і естрогену) і міняти кожні 7 днів. На противагу таблеток, які треба вживати кожен день.

6. Вагінальне кільце

10 самых популярных вариантов контрацепции

І ще один гормональний метод. Цей спосіб ефективний протягом трьох тижнів. Вагінальне кільце складається з дуже еластичного пластику. У ньому містяться ті ж гормони, що і в протизаплідних таблетках. Кільце не викликає неприємних відчуттів, діє ефективно і довгостроково. Його дуже легко поміщати і витягати з вагіни.

7. Протизаплідний імплант

10 самых популярных вариантов контрацепции

Це дуже ефективний метод контрацепції. Процедура імплантації полягає у введенні спеціальної маленької капсули з гормонами під шкіру. Ці гормони запобігають вагітність. Крім того, протизаплідний імплант ефективний близько трьох років.

8. Внутрішньоматковий контрацептив

10 самых популярных вариантов контрацепции

Переходимо до постійних контрацептивів. Це надійний і ефективний метод тривалої дії. Цей тип контрацептиву виготовляють із пластику й міді і поміщають всередину матки. Для використання такого контрацептиву потрібно обов’язково звертатися до гінеколога. Ну а термін дії залежить від певного типу цього контрацептиву: якщо він гормональний, то його дія закінчиться через 5 років, якщо негормональний, то ви зможете 10 років займатися сексом і не боятися вагітності.

Читайте также:
Любовний трикутник: що робити, якщо хочеться сексу втрьох?

9. Перев’язка маткових труб

10 самых популярных вариантов контрацепции

Мова йде про досить популярною операції, якою користуються жінки, щоб більше не мати дітей. Перев’язка маткових труб – досить проста операція, але дорога.

10. Вазектомія

10 самых популярных вариантов контрацепции

Якщо ви шукаєте засіб постійного дії, то ось ще одне, просте і ефективне: вазектомія. Це процедура для чоловіків. Вона полягає у видаленні сім’явивідних проток або в їх частковій перев’язці. Ця операція може бути тимчасовою або постійною. Вибір за вами та вашим партнером.

Саме ці 10 методів контрацепції є найбільш ефективними, популярними і надійними. Звичайно, існує маса народних коштів, але ми не рекомендуємо використовувати неперевірені протизаплідні методи народної медицини. Бережіть своє здоров’я!

А щоб ваш секс був не тільки безпечним, але і просто прекрасним, дізнайтеся про 7 ворогів сексу, про яких ви не знали.

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.