18 порад для незабутнього першого сексу з хлопцем (не для дівчат)

Ви зустрічаєтеся вже якийсь час і пора перейти від словесної романтики до тілесної. А, може, перша ніч пристрасті намітилася відразу після першого побачення? Як би там не було, вкрай важливо зробити все, щоб перший секс залишив після себе приємні спогади. Адже від якості першого інтиму нерідко залежать подальші відносини.

Перший секс для багатьох стає стресовою ситуацією. І я кажу не про втрати невинності, а про самому першому сексі з конкретним партнером. Нервують однаково сильно і дівчата, і хлопці. Навіть якщо тобі здається, що він – звичайний пікапер, все одно повір: хлопець нервує і хоче справити хороше враження в ліжку. Адже ти теж цього хочеш, правда?

Якісний секс складається з безлічі попередніх і наступних нюансів, які ми можемо випускати з уваги, зосередившись на самому статевому акті. Я постаралася ретельно проаналізувати весь свій досвід, а так само врахувати історії своїх знайомих. Давай розглянемо аспекти першої ночі, які вплинуть на її якість.

Зміст
 1. 1. Марафет
 2. 2. Запланований незапланований секс
 3. 3. Засоби захисту
 4. 4. Вибір любовного гніздечка
 5. 5. Напої та страви
 6. 6. Стимулятори
 7. 7. Бесіди про бажання
 8. 8. Стриманість перед сексом
 9. 9. Особиста гігієна
 10. 10. Геть телефони
 11. 11. Петтінг
 12. 12. Вибір спокусливі пози
 13. 13. Еротичний настрій
 14. 14. Еротичні ігри
 15. 15. Жонглювання ролями
 16. 16. Сексуальні техніки
 17. 17. Незручні моменти в спальні
 18. 18. Поведінка після сексу
 19. 1. Марафет
 20. 2. Запланированный незапланированный секс
 21. 3. Средства защиты
 22. 4. Выбор любовного гнездышка
 23. 5. Напитки и блюда
 24. 6. Стимуляторы
 25. 7. Беседы о желаниях
 26. 8. Воздержание перед сексом
 27. 9. Личная гигиена
 28. 10. Долой телефоны
 29. 11. Петтинг
 30. 12. Выбор соблазнительной позы
 31. 13. Эротический настрой
 32. 14. Эротические игры
 33. 15. Жонглирование ролями
 34. 16. Сексуальные техники
 35. 17. Неловкие моменты в спальне
 36. 18. Поведение после секса
 37. 1. Марафет
 38. 2. Запланований незапланований секс
 39. 3. Засоби захисту
 40. 4. Вибір любовного гніздечка
 41. 5. Напої та страви
 42. 6. Стимулятори
 43. 7. Бесіди про бажання
 44. 8. Стриманість перед сексом
 45. 9. Особиста гігієна
 46. 10. Геть телефони
 47. 11. Петтінг
 48. 12. Вибір спокусливі пози
 49. 13. Еротичний настрій
 50. 14. Еротичні ігри
 51. 15. Жонглювання ролями
 52. 16. Сексуальні техніки
 53. 17. Незручні моменти в спальні
 54. 18. Поведінка після сексу

1. Марафет

Якість першого сексу з хлопцем прямо залежить від того, наскільки в собі впевнена дівчина. Впевненість вимагає підготовки, яка може зайняти півдня: епіляція, манікюр, педикюр, масочку, макіяж, вибір білизни… Все це вимагає часу. Вкрай не раджу пробувати щось нове безпосередньо перед першим сексом. Застосуй звичну для тебе епіляцію або депіляцію. Не використовуй нових видів косметики щоб уникнути алергічних реакцій (бувало таке – неприємно). За кілька днів до сексу стеж за своїм харчуванням, щоб уникнути висипань на шкірі, метеоризму і так далі.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

2. Запланований незапланований секс

Ти готуєшся віддатися в його сильні руки в п’ятницю ввечері, а він раптом запропонував зустрітися в середу… Жіночі відмови чоловіки трактують на свій лад. Їм і в голову не прийде, що ми змушені відмовитися, тому що у нас лак облупился, лінія бікіні заросла або прищик вискочив на носі. Щоб не упустити спонтанний секс (якого ти сама хочеш), будь завжди напоготові. Порятунком стане сумочка для сексу, в яку варто заздалегідь покласти все необхідне для швидкого приведення себе в порядок: красиві трусики, косметичку, бритву, засоби контрацепції. Ти завжди зможеш відлучитися в душ хвилин на 20 і вийти з ванної готовою до сексу. Там саквояжике для позапланового сексу ми розповідали в керівництві до несерйозним відносин. У серйозних відносинах «сумочка для сексу» так само важлива.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

3. Засоби захисту

До речі про контрацепцію, перестань думати, що відповідальність за захист лежить винятково на чоловіку. Це йому не ридати над тестом на вагітність, так що подбай про засоби захисту заздалегідь. Я рекомендую мати при собі і презервативи і протизаплідні препарати (таблетки, свічки тощо). Це на випадок, якщо, скажімо, презервативи за розміром не підійдуть. Існує кілька варіантів протизаплідних, і знати про них слід кожній жінці.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

4. Вибір любовного гніздечка

Не варто особливо покладатися на вибір чоловіка, інакше він може запропонувати вперше зайнятися сексом на задньому сидінні його авто. Ти відчуєш себе скривдженою, на додачу до цього, в машині незручно, пози обмежені (як і руху), ні душа і туалету і так далі. Якщо ти не проти таких експериментів, то варто вивчити найбільш зручні пози для сексу в машині, щоб не вдарити в бруд обличчям. І все ж я раджу першим сексом займатися в стінах затишної спальні. Для цього випадку не підходить ні твоя, ні його житлоплощу? Тоді запропонуй зняти на день (або на ніч) затишну квартирку.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

5. Напої та страви

Як правило, перед першим сексом у пар проходить вечерю. Заздалегідь подумай про вибір страв для романтичної вечері. Їжа та напої вплинуть на самопочуття. Уникай важких страв, не їж жирного. Краще відмовитися від газованих напоїв, щоб в животі не вирувало.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

6. Стимулятори

Багато для хоробрості випивають перед сексом, проте кількість алкоголю краще мінімізувати. Хлопець пропонує незаконні речовини в дусі косячка? Не раджу погоджуватися, оскільки є безліч недоліків сексу під марихуаною. Намагаючись справити хороше враження, парубки нерідко перед сексом приймають стимулятори зразок «Віагри». Не дивуйся, якщо чоловік виявиться підозріло ненаситним, а потім вирубиться, ніби хтось натиснув у нього кнопку «ВИКЛ». Як правило, хлопці не прагнуть афішувати своє бажання прийняти допінг, тому що бояться здатися немічними. Але якщо твій обранець сам про таке заговорив, якби перший раз обійтися без стимулятора. Вже краще використовувати природні афродизіаки.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

7. Бесіди про бажання

Всі люди різні і в кожного своє уявлення про ідеальний секс. Щоб не витрачати час на марні спроби доставити один одному задоволення, заведи розмову про бажаннях. Цю бесіду не слід проводити, як допит з пристрастю. Краще перетворити її в еротичну гру, під флірт, розпилюючи сексуальне збудження. Наприклад, можна пристрасно, з придихом прошепотіти йому на вушко, чого тобі хотілося б в першу ніч і запитати про те, чого йому хочеться.

Читайте также:
12 поз у сексі для жінок, які прагнуть швидкого оргазму

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

8. Стриманість перед сексом

Щоб якомога довше протриматися під час першого сексу, хлопці частенько вдаються до мастурбації. У розмові про жіночу підготовці я раджу вчинити кардинально протилежним чином. Пару днів до призначеної зустрічі уникай самозадоволення, щоб у тілі наросло бажання – це позначиться на твоїй поведінці в ліжку. Жага близькості зробить тебе більш чуттєвою і розкутою.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

9. Особиста гігієна

Не варто відразу бігти в спальню, як тільки ви переступите поріг. Обов’язково прийми душ. Перед першим сексом переважно приймати душ окремо. Так ти зможеш привести себе в порядок і бути впевненою в тому, що ти виглядаєш просто відмінно. До речі, це ще один аспект, чому я не рекомендую займатися першим сексом в авто. Якщо тебе збуджують струменя води, то можна запросити з собою партнера, вибравши пози для сексу у ванній та душі.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

10. Геть телефони

Вимкни цей чортів мобільник. Останнє, чого тобі хочеться, щоб у момент оргазму пролунав дратівливий і нестерпно довгий дзвінок. Просто вимкни звук і запропонуй партнера зробити те ж саме. Не треба відволікатися на думки про те, хто це йому строчить смс в 12 ночі.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

11. Петтінг

Перші етапи пройдені і ось ви вже в спальні. Не варто думати, ніби попередні ласки важливі тільки для жінок! Порадуй свого обранця, приголубивши його. Я не кажу про банальне мінет. Пошукай ерогенні зони чоловіка, зроби йому розслабляючий масаж, застосуй техніки збуджуючих поцілунків.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

12. Вибір спокусливі пози

Кожна дівчина хоче виглядати в спальні спокусливо, тому варто вивчити стройнящие пози в сексі. Вони допоможуть тобі підкреслити свої достоїнства і приховати дрібні недоліки. Заодно ти відчуєш себе впевненіше.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

13. Еротичний настрій

Ось ви вже вдвох під однією ковдрою, а ти не можеш розслабитися і насолодитися процесом. Бувало таке? Причина може критися в зайвої нервозності або в завищених очікуваннях. Щоб зануритися в момент, можна підключити фантазію. Займаючись любов’ю, уяви собі збуджує сцену. На крайній випадок можна уявити собі свого секс-ідола. В цьому немає нічого поганого. Ти готувалася до цієї першої ночі з усіх сил, так що маєш повне право отримати задоволення. А якщо для цього треба уявити секс на яхті з молодим Бредом Піттом, то так тому і бути.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

14. Еротичні ігри

Якщо парі складно подолати ніяковість перед першим сексом, то порятунком можуть стати еротичні ігри. Вони дозволять ненав’язливо вивчити один одного, даруючи взаємне задоволення.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

15. Жонглювання ролями

Не треба лежати колодою, красиво розкинувшись на ліжку в очікуванні того, що чоловік буде всіляко тебе догоджати. Не соромся брати ініціативу в свої руки. Ідеальна тактика для першого сексу йде за принципом: ти – мені, я – тобі. Кожен повинен і отримати задоволення, і подарувати його. Щоб краще відчути партнера, треба використовувати домінуючі, і покірні ролі. Вивчи самі відповідні варіанти серед поз «чоловік зверху» і поз «жінка зверху».

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

16. Сексуальні техніки

Хочеш приємного сексу? Тоді забудь про лінь і пасивність. Здивуй його і порадуй себе, використовуючи всілякі сексуальні техніки. Наприклад, можна застосувати методику помпура. Можливо, у світі є чоловіки, яким не до душі ця техніка, однак я таких ще не зустрічала. Ще одним хорошим рішенням може стати техніка эджинга.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

17. Незручні моменти в спальні

Самий неприємний етап інтимних відносин криється в незручних моментах в спальні. Навчися долати їх з гідністю. З кожним може трапитися конфузи, однак з-за них білий світ не завалиться. В залежності від того, яким був незграбний момент (хтось назвав не те ім’я, хтось зіпсував повітря і так далі), можна включити ігнор «Хіба щось трапилося? Я нічого не помітила», або поставитися до ситуації з гумором.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

18. Поведінка після сексу

Відразу обговори, як ви вчините після сексу. Попередь, якщо тобі треба повернутися додому, з’ясуй, чи хоче він, щоб ви разом спали до ранку. Не треба здогадок, веди себе як доросла мудра жінка. Не варто відразу істерити і впадати в істерику, якщо він запропонує викликати таксі і провести тебе додому. Може, хлопець хропе, як кінь. Може, він просто соромиться і не хоче викликати у тебе неприязнь у першу ж ніч. Ніхто не хоче гіркого присмаку після солодкого сексу. Будь розуміючої й делікатного.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

Хороший секс – це велетенська мозаїка, в якій кожен фрагмент може зіграти чималу роль. Сподіваюся, що ці прості поради допоможуть тобі розкритися і насолодитися такою важливою першої ночі з обранцем.

Вы уже встречаетесь какое-то время и пора перейти от словесной романтики к телесной. А, может, первая ночь страсти наметилась сразу после первого свидания? Как бы там ни было, крайне важно сделать все, чтобы первый секс оставил после себя приятные воспоминания. Ведь от качества первого интима нередко зависят дальнейшие отношения.

Первый секс для многих становится стрессовой ситуацией. И я говорю не о потери девственности, а о самом первом сексе с конкретным партнером. Нервничают одинаково сильно и девушки, и парни. Даже если тебе кажется, что он – обычный пикапер, все равно поверь: парень нервничает и хочет произвести хорошее впечатление в постели. Ты ведь тоже этого хочешь, правда?

Качественный секс состоит из множества предварительных и последующих нюансов, которые мы можем упускать из виду, сосредоточившись на самом половом акте. Я постаралась тщательно проанализировать весь свой опыт, а так же учесть истории своих знакомых. Давай рассмотрим аспекты первой ночи, которые повлияют на ее качество.

1. Марафет

Качество первого секса с парнем напрямую зависит от того, насколько в себе уверена девушка. Уверенность требует подготовки, которая может занять полдня: эпиляция, маникюр, педикюр, масочки, макияж, выбор белья… Все это требует времени. Крайне не советую пробовать что-то новое непосредственно перед первым сексом. Примени привычную для тебя эпиляцию или депиляцию. Не используй новых видов косметики во избежание аллергических реакций (бывало такое – неприятно). За несколько дней до секса следи за своим питанием, чтобы избежать высыпаний на коже, метеоризма и так далее.

Читайте также:
Оргазм з гарантією! У будь-який час, для будь-якої жінки

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

2. Запланированный незапланированный секс

Ты готовишься отдаться в его сильные руки в пятницу вечером, а он вдруг предложил встретиться в среду… Женские отказы мужчины трактуют на свой лад. Им и в голову не придет, что мы вынуждены отказаться, потому что у нас лак облупился, линия бикини заросла или прыщик выскочил на носу. Чтобы не упустить спонтанный секс (которого ты и сама хочешь), будь всегда наготове. Спасением станет сумочка для секса, в которую стоит заранее положить все необходимое для быстрого приведения себя в порядок: красивые трусики, косметичку, бритву, средства контрацепции. Ты всегда сможешь отлучиться в душ минут на 20 и выйти из ванной готовой к сексу. О там саквояжике для внепланового секса мы рассказывали в руководстве к несерьезным отношениям. В серьезных отношениях «сумочка для секса» так же важна.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

3. Средства защиты

К слову о контрацепции, перестань думать, что ответственность за защиту лежит исключительно на мужчине. Это не ему рыдать над тестом на беременность, так что позаботься о средствах защиты заранее. Я рекомендую иметь при себе и презервативы, и противозачаточные препараты (таблетки, свечи и т.д.). Это на случай, если, скажем, презервативы по размеру не подойдут. Существует несколько вариантов противозачаточных, и знать о них следует каждой женщине.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

4. Выбор любовного гнездышка

Не стоит особо полагаться на выбор мужчины, иначе он может предложить впервые заняться сексом на заднем сидении его авто. Ты почувствуешь себя обиженной, в довесок к этому, в машине неудобно, позы ограничены (как и движения), нет душа и туалета и так далее. Если ты не против таких экспериментов, то стоит изучить самые удобные позы для секса в машине, чтобы не ударить в грязь лицом. И все же я советую первым сексом заниматься в стенах уютной спальни. Для этого случая не подходит ни твоя, ни его жилплощадь? Тогда предложи снять на денек (или на ночь) уютную квартирку.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

5. Напитки и блюда

Как правило, перед первым сексом у пар проходит ужин. Заранее подумай о выборе блюд для романтического ужина. Еда и напитки повлияют на твое самочувствие. Избегай тяжелых блюд, не ешь жирного. Лучше отказаться от газированных напитков, чтобы в животе не бурлило.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

6. Стимуляторы

Многие для храбрости выпивают перед сексом, однако количество алкоголя лучше минимизировать. Парень предлагает незаконные вещества в духе косячка? Не советую соглашаться, поскольку есть множество недостатков секса под марихуаной. Стараясь произвести хорошее впечатление, парни нередко перед сексом принимают стимуляторы вроде «Виагры». Не удивляйся, если мужчина окажется подозрительно ненасытным, а потом вырубится, будто кто-то нажал у него кнопку «ВЫКЛ». Как правило, парни не стремятся афишировать свое желание принять допинг, потому что боятся показаться немощными. Но если твой избранник сам о таком заговорил, предложи в первый раз обойтись без стимулятора. Уж лучше использовать природные афродизиаки.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

7. Беседы о желаниях

Все люди разные и у каждого свое представление об идеальном сексе. Чтобы не тратить время на тщетные попытки доставить друг другу удовольствие, заведи разговор о желаниях. Эту беседу не следует проводить, как допрос с пристрастием. Лучше превратить ее в эротическую игру, во флирт, распыляющий сексуальное возбуждение. Например, можно страстно, с придыханием прошептать ему на ушко, чего тебе хотелось бы в первую ночь и спросить о том, чего хочется ему.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

8. Воздержание перед сексом

Чтобы как можно дольше продержаться во время первого секса, парни частенько прибегают к мастурбации. В разговоре о женской подготовке я советую поступить кардинально противоположным образом. Пару дней до назначенной встречи избегай самоудовлетворения, чтобы в теле наросло желание – это скажется на твоем поведении в постели. Жажда близости сделает тебя более чувственной и раскрепощенной.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

9. Личная гигиена

Не стоит сразу бежать в спальню, как только вы переступите порог. Обязательно прими душ. Перед первым сексом предпочтительно принимать душ раздельно. Так ты сможешь привести себя в порядок и быть уверенной в том, что ты выглядишь просто отлично. К слову, это еще один аспект, почему я не рекомендую заниматься первым сексом в авто. Если тебя возбуждают струи воды, то можно пригласить с собой партнера, выбрав позы для секса в ванной и душе.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

10. Долой телефоны

Выключи этот чертов мобильник. Последнее, чего тебе хочется – чтобы в момент оргазма раздался раздражающий и невыносимо длинный звонок. Просто отключи звук и предложи партнеру сделать то же самое. Не надо отвлекаться на мысли о том, кто это ему строчит смс в 12 ночи.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

11. Петтинг

Первые этапы пройдены и вот вы уже в спальне. Не стоит думать, будто предварительные ласки важны только для женщин! Порадуй своего избранника, приласкав его. Я не говорю о банальном минете. Поищи эрогенные зоны мужчины, сделай ему расслабляющий массаж, примени техники возбуждающих поцелуев.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

12. Выбор соблазнительной позы

Каждая девушка хочет выглядеть в спальне соблазнительно, поэтому стоит изучить стройнящие позы в сексе. Они помогут тебе подчеркнуть свои достоинства и скрыть мелкие недостатки. Заодно ты почувствуешь себя уверенней.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

13. Эротический настрой

Вот вы уже вдвоем под одним одеялом, а ты не можешь расслабиться и насладиться процессом. Бывало такое? Причина может крыться в излишней нервозности или в завышенных ожиданиях. Чтобы погрузиться в момент, можно подключить фантазию. Занимаясь любовью, вообрази себе возбуждающую сцену. На крайний случай можно представить себе своего секс-идола. В этом нет ничего зазорного. Ты готовилась к этой первой ночи изо всех сил, так что имеешь  полное право получить удовольствие. А если для этого надо представить секс на яхте с молодым Брэдом Питтом, то так тому и быть.

Читайте также:
З чого роблять секс-іграшки: матеріали, плюси і мінуси

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

14. Эротические игры

Если паре сложно преодолеть стеснение перед первым сексом, то спасением могут стать эротические игры. Они позволят ненавязчиво изучить друг друга, даря взаимное удовольствие.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

15. Жонглирование ролями

Не надо лежать бревном, красиво раскинувшись на постели в ожидании того, что мужчина будет всячески тебя ублажать. Не стесняйся брать инициативу в свои руки. Идеальная тактика для первого секса идет по принципу: ты – мне, я – тебе. Каждый должен и получить удовольствие, и подарить его. Чтобы лучше прочувствовать партнера, надо использовать и доминирующие, и покорные роли. Изучи самые подходящие варианты среди поз «мужчина сверху» и поз «женщина сверху».

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

16. Сексуальные техники

Хочешь приятного секса? Тогда забудь о лени и пассивности. Удиви его и порадуй себя, используя всевозможные сексуальные техники. Например, можно применить методику помпура. Возможно, в мире есть мужчины, которым не по душе данная техника, однако я таких еще не встречала. Еще одним хорошим решением может стать техника эджинга.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

17. Неловкие моменты в спальне

Самый неприятный этап интимных отношений кроется в неловких моментах в спальне. Научись преодолевать их с достоинством. С каждым могут случиться конфузы, однако из-за них белый мир не рухнет. В зависимости от того, каким был неловкий момент (кто-то назвал не то имя, кто-то подпортил воздух и так далее), можно либо включить игнор «Разве что-то случилось? Я ничего не заметила», либо отнестись к ситуации с юмором.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

18. Поведение после секса

Сразу оговори, как вы поступите после секса. Предупреди, если тебе надо вернуться домой, выясни, хочет ли он, чтобы вы вместе спали до утра. Не надо догадок, веди себя как взрослая, мудрая женщина. Не стоит сразу истерить и впадать в истерику, если он предложит вызвать такси и провести тебя домой. Может, парень храпит, как конь. Может, он просто стесняется и не хочет вызвать у тебя неприязнь в первую же ночь. Никто не хочет горького послевкусия после сладостного секса. Будь понимающей и деликатной.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

Хороший секс – это гигантская мозаика, в которой каждый фрагмент может сыграть немалую роль. Надеюсь, что эти простые советы помогут тебе раскрыться и насладиться такой важной первой ночью с избранником.
18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

Ви зустрічаєтеся вже якийсь час і пора перейти від словесної романтики до тілесної. А, може, перша ніч пристрасті намітилася відразу після першого побачення? Як би там не було, вкрай важливо зробити все, щоб перший секс залишив після себе приємні спогади. Адже від якості першого інтиму нерідко залежать подальші відносини.

Перший секс для багатьох стає стресовою ситуацією. І я кажу не про втрати невинності, а про самому першому сексі з конкретним партнером. Нервують однаково сильно і дівчата, і хлопці. Навіть якщо тобі здається, що він – звичайний пікапер, все одно повір: хлопець нервує і хоче справити хороше враження в ліжку. Адже ти теж цього хочеш, правда?

Якісний секс складається з безлічі попередніх і наступних нюансів, які ми можемо випускати з уваги, зосередившись на самому статевому акті. Я постаралася ретельно проаналізувати весь свій досвід, а так само врахувати історії своїх знайомих. Давай розглянемо аспекти першої ночі, які вплинуть на її якість.

1. Марафет

Якість першого сексу з хлопцем прямо залежить від того, наскільки в собі впевнена дівчина. Впевненість вимагає підготовки, яка може зайняти півдня: епіляція, манікюр, педикюр, масочку, макіяж, вибір білизни… Все це вимагає часу. Вкрай не раджу пробувати щось нове безпосередньо перед першим сексом. Застосуй звичну для тебе епіляцію або депіляцію. Не використовуй нових видів косметики щоб уникнути алергічних реакцій (бувало таке – неприємно). За кілька днів до сексу стеж за своїм харчуванням, щоб уникнути висипань на шкірі, метеоризму і так далі.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

2. Запланований незапланований секс

Ти готуєшся віддатися в його сильні руки в п’ятницю ввечері, а він раптом запропонував зустрітися в середу… Жіночі відмови чоловіки трактують на свій лад. Їм і в голову не прийде, що ми змушені відмовитися, тому що у нас лак облупился, лінія бікіні заросла або прищик вискочив на носі. Щоб не упустити спонтанний секс (якого ти сама хочеш), будь завжди напоготові. Порятунком стане сумочка для сексу, в яку варто заздалегідь покласти все необхідне для швидкого приведення себе в порядок: красиві трусики, косметичку, бритву, засоби контрацепції. Ти завжди зможеш відлучитися в душ хвилин на 20 і вийти з ванної готовою до сексу. Там саквояжике для позапланового сексу ми розповідали в керівництві до несерйозним відносин. У серйозних відносинах «сумочка для сексу» так само важлива.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

3. Засоби захисту

До речі про контрацепцію, перестань думати, що відповідальність за захист лежить винятково на чоловіку. Це йому не ридати над тестом на вагітність, так що подбай про засоби захисту заздалегідь. Я рекомендую мати при собі і презервативи і протизаплідні препарати (таблетки, свічки тощо). Це на випадок, якщо, скажімо, презервативи за розміром не підійдуть. Існує кілька варіантів протизаплідних, і знати про них слід кожній жінці.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

4. Вибір любовного гніздечка

Не варто особливо покладатися на вибір чоловіка, інакше він може запропонувати вперше зайнятися сексом на задньому сидінні його авто. Ти відчуєш себе скривдженою, на додачу до цього, в машині незручно, пози обмежені (як і руху), ні душа і туалету і так далі. Якщо ти не проти таких експериментів, то варто вивчити найбільш зручні пози для сексу в машині, щоб не вдарити в бруд обличчям. І все ж я раджу першим сексом займатися в стінах затишної спальні. Для цього випадку не підходить ні твоя, ні його житлоплощу? Тоді запропонуй зняти на день (або на ніч) затишну квартирку.

Читайте также:
11 зручних секс-поз для пар у віці

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

5. Напої та страви

Як правило, перед першим сексом у пар проходить вечерю. Заздалегідь подумай про вибір страв для романтичної вечері. Їжа та напої вплинуть на самопочуття. Уникай важких страв, не їж жирного. Краще відмовитися від газованих напоїв, щоб в животі не вирувало.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

6. Стимулятори

Багато для хоробрості випивають перед сексом, проте кількість алкоголю краще мінімізувати. Хлопець пропонує незаконні речовини в дусі косячка? Не раджу погоджуватися, оскільки є безліч недоліків сексу під марихуаною. Намагаючись справити хороше враження, парубки нерідко перед сексом приймають стимулятори зразок «Віагри». Не дивуйся, якщо чоловік виявиться підозріло ненаситним, а потім вирубиться, ніби хтось натиснув у нього кнопку «ВИКЛ». Як правило, хлопці не прагнуть афішувати своє бажання прийняти допінг, тому що бояться здатися немічними. Але якщо твій обранець сам про таке заговорив, якби перший раз обійтися без стимулятора. Вже краще використовувати природні афродизіаки.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

7. Бесіди про бажання

Всі люди різні і в кожного своє уявлення про ідеальний секс. Щоб не витрачати час на марні спроби доставити один одному задоволення, заведи розмову про бажаннях. Цю бесіду не слід проводити, як допит з пристрастю. Краще перетворити її в еротичну гру, під флірт, розпилюючи сексуальне збудження. Наприклад, можна пристрасно, з придихом прошепотіти йому на вушко, чого тобі хотілося б в першу ніч і запитати про те, чого йому хочеться.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

8. Стриманість перед сексом

Щоб якомога довше протриматися під час першого сексу, хлопці частенько вдаються до мастурбації. У розмові про жіночу підготовці я раджу вчинити кардинально протилежним чином. Пару днів до призначеної зустрічі уникай самозадоволення, щоб у тілі наросло бажання – це позначиться на твоїй поведінці в ліжку. Жага близькості зробить тебе більш чуттєвою і розкутою.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

9. Особиста гігієна

Не варто відразу бігти в спальню, як тільки ви переступите поріг. Обов’язково прийми душ. Перед першим сексом переважно приймати душ окремо. Так ти зможеш привести себе в порядок і бути впевненою в тому, що ти виглядаєш просто відмінно. До речі, це ще один аспект, чому я не рекомендую займатися першим сексом в авто. Якщо тебе збуджують струменя води, то можна запросити з собою партнера, вибравши пози для сексу у ванній та душі.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

10. Геть телефони

Вимкни цей чортів мобільник. Останнє, чого тобі хочеться, щоб у момент оргазму пролунав дратівливий і нестерпно довгий дзвінок. Просто вимкни звук і запропонуй партнера зробити те ж саме. Не треба відволікатися на думки про те, хто це йому строчить смс в 12 ночі.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

11. Петтінг

Перші етапи пройдені і ось ви вже в спальні. Не варто думати, ніби попередні ласки важливі тільки для жінок! Порадуй свого обранця, приголубивши його. Я не кажу про банальне мінет. Пошукай ерогенні зони чоловіка, зроби йому розслабляючий масаж, застосуй техніки збуджуючих поцілунків.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

12. Вибір спокусливі пози

Кожна дівчина хоче виглядати в спальні спокусливо, тому варто вивчити стройнящие пози в сексі. Вони допоможуть тобі підкреслити свої достоїнства і приховати дрібні недоліки. Заодно ти відчуєш себе впевненіше.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

13. Еротичний настрій

Ось ви вже вдвох під однією ковдрою, а ти не можеш розслабитися і насолодитися процесом. Бувало таке? Причина може критися в зайвої нервозності або в завищених очікуваннях. Щоб зануритися в момент, можна підключити фантазію. Займаючись любов’ю, уяви собі збуджує сцену. На крайній випадок можна уявити собі свого секс-ідола. В цьому немає нічого поганого. Ти готувалася до цієї першої ночі з усіх сил, так що маєш повне право отримати задоволення. А якщо для цього треба уявити секс на яхті з молодим Бредом Піттом, то так тому і бути.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

14. Еротичні ігри

Якщо парі складно подолати ніяковість перед першим сексом, то порятунком можуть стати еротичні ігри. Вони дозволять ненав’язливо вивчити один одного, даруючи взаємне задоволення.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

15. Жонглювання ролями

Не треба лежати колодою, красиво розкинувшись на ліжку в очікуванні того, що чоловік буде всіляко тебе догоджати. Не соромся брати ініціативу в свої руки. Ідеальна тактика для першого сексу йде за принципом: ти – мені, я – тобі. Кожен повинен і отримати задоволення, і подарувати його. Щоб краще відчути партнера, треба використовувати домінуючі, і покірні ролі. Вивчи самі відповідні варіанти серед поз «чоловік зверху» і поз «жінка зверху».

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

16. Сексуальні техніки

Хочеш приємного сексу? Тоді забудь про лінь і пасивність. Здивуй його і порадуй себе, використовуючи всілякі сексуальні техніки. Наприклад, можна застосувати методику помпура. Можливо, у світі є чоловіки, яким не до душі ця техніка, однак я таких ще не зустрічала. Ще одним хорошим рішенням може стати техніка эджинга.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

17. Незручні моменти в спальні

Самий неприємний етап інтимних відносин криється в незручних моментах в спальні. Навчися долати їх з гідністю. З кожним може трапитися конфузи, однак з-за них білий світ не завалиться. В залежності від того, яким був незграбний момент (хтось назвав не те ім’я, хтось зіпсував повітря і так далі), можна включити ігнор «Хіба щось трапилося? Я нічого не помітила», або поставитися до ситуації з гумором.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

18. Поведінка після сексу

Відразу обговори, як ви вчините після сексу. Попередь, якщо тобі треба повернутися додому, з’ясуй, чи хоче він, щоб ви разом спали до ранку. Не треба здогадок, веди себе як доросла мудра жінка. Не варто відразу істерити і впадати в істерику, якщо він запропонує викликати таксі і провести тебе додому. Може, хлопець хропе, як кінь. Може, він просто соромиться і не хоче викликати у тебе неприязнь у першу ж ніч. Ніхто не хоче гіркого присмаку після солодкого сексу. Будь розуміючої й делікатного.

18 советов для незабываемого первого секса с парнем (не для девственниц)

Хороший секс – це велетенська мозаїка, в якій кожен фрагмент може зіграти чималу роль. Сподіваюся, що ці прості поради допоможуть тобі розкритися і насолодитися такою важливою першої ночі з обранцем.

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.