21-24 травня відбудеться віртуальний «Всесвітній саміт інвесторів 2020»

З 21 по 24 травня відбудеться віртуальний «Всесвітній саміт інвесторів 2020», метою якого є збільшення світових інвестицій.

Саміт приверне 25 000 делегатів і 150 експертів в області інвестицій, блокчейна, криптовалют, фондових ринків, ІІ та інших інноваційних напрямів. Кожен учасник саміту – експерт або компанія – заповнять анкету. Учасники будуть розділені на чати, в яких зможуть обговорити цікаві для них теми.

Безпосередньо під час онлайн-конференції учасники саміту зможуть зв’язатися з провідними фахівцями галузі, а також технічними фахівцями, підприємцями та інвесторами. Ключовими темами для обговорення стануть венчурний капітал, блокчейн, нерухомість, біржі тощо.

Завдяки формату Startup Showcase учасники саміту побачать короткі презентації сотні стартапів і компаній, які потребують інвестицій. При цьому інвестори висловлять свою експертну думку, а учасники заходу зможуть побачити, як провідні інвестори вибирають і оцінюють стартапи.

Учасники саміту отримають доступ до пітч-колоді стартапів, які мають потенційну ринкову вартість, орієнтовані на зростання та вирішення реальних проблем, а також дізнаються, як зібрати портфель інвесторів. Крім того, учасники отримають можливість розповісти про свій стартап аудиторії з 25 000 інвесторів зі всього світу.

Читайте также:
Невідомому хакеру вдалося вкрасти майже 45 000 ETH через помилки генерації закритих ключів

Компанії зможуть розповісти про свій бренд і стати відомими інвесторам по всьому світу, а також представити свої продукти і послуги більш ніж 25 000 глядачів і отримати прямих клієнтів.

Більш детальна інформація про саміті на сайті.

 

Bits.media виступає інформаційним партнером заходу та не несе відповідальності за достовірність змісту прес-релізу, а також шкоду, пов’язану з його використанням.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.