Невизначеність на ринку залишається високою – і Маск знову підштовхує Dogecoin

Неопределенность на рынке остается высокой - и Маск снова подталкивает Dogecoin: эти и другие новости недели в криптосфере, которые вы могли пропустить Новини криптовалюта

На цьому тижні огляд на рух криптовалюта може бути коротким: тут особливо нема про що повідомляти. Як і в попередні тижні, настрій на ринку помірний. З минулої суботи всі основні криптовалюта явно продемонстрували негативну динаміку цін. Біткоіни новини (BTC) відносно непомітно коливався в діапазоні від трохи менше $45 800 до $50 700. Курс Ethereum (ETH), у свою чергу, фіксував коливання цін в діапазоні від $3 600 до $4 200.
Слід також сказати: незважаючи на нинішній напружений настрій на ринку, ми все ще говоримо про досить високі рівні. Страх перед Новим падінням цін в даний час вище, ніж надія на рух до відновлення, що не в останню чергу демонструє Індекс «Crypto Fear & Greed», який як і раніше залишається «екстремально високим».
І передумови на найближчі два тижні не зовсім сприятливі: багато учасників ринку готуються до свят – їм не до трейдингу. В результаті обсяги торгів знижуються, що швидко призводить до більш високої волатильності, тому що для руху ринку потрібно менше часу. Тому сильніші коливання цін у наступні два тижні не повинні викликати подиву.

DOGE знову зростає через твіт Маска

Твіти Ілона Маска і крипторинок – це особливі відносини. Зокрема, навесні генеральний директор Tesla і SpaceX привертав увагу своїми твітами, що в деяких випадках викликало різку цінову реакцію. І вони не завжди були особливо обґрунтованими з точки зору змісту. Саме через це це так дратувало багатьох на кріптовалютной сцені, що сильні коливання ринку завжди були спровоковані лише твітом Маска. Потім за літо тема трохи вщухла. З одного боку, вплив Маска на ціни, здавалося, слабшає, з іншого боку, він менше писав в Твіттері – або, принаймні, викликає менше протиріч – на кріптовалютние теми.
На цьому тижні, для різноманітності, Маск знову викликав істотний стрибок цін-на Dogecoin (DOGE). Більше 20% зростання ціни мем-монети після твіту Маска. Що сталося? Генеральний директор Tesla, який був названий журналом Time “Людиною року 2021”, написав, що Tesla прийме платежі Dogecoin за деякі товари. Звичайно, це не та ж ситуація, що і Березневе оголошення про прийом платежів в BTC за покупку автомобілів (яке Маск скасував через Twitter кілька тижнів потому).
Насправді в даний час переваги Dogecoin – крім того, що він є об’єктом спекуляцій – все ще повністю неясні. Багато, в тому числі Маск, вважають DOGE забавним активом. І може виявитися, що в майбутньому люди, які також знаходять DOGE забавним, будуть використовувати його для певних платежів. Це був би сценарій, в якому Dogecoin мав би реальне застосування і, отже, певну фундаментальну цінність.
Наскільки вірогідний цей сценарій, невідомо. Але заява Маска зробила цей розвиток сценарію трохи більш імовірним. В цьому відношенні курс повинен дійсно позитивно відреагувати. Сумнівно, що цей твіт зробив Dogecoin на 20% більш цінним. І тому цілком логічно, що ціна зараз лише трохи вище стартового рівня-до твіту Маска.

Читайте также:
Південнокорейський банк Shinhan створить систему безпеки на блокчейне

Уряд М’янми у вигнанні хоче використовувати Tether як засіб платежу

У вересні Сальвадор оголосив біткоіни законним платіжним засобом – і з тих пір стало популярно міркувати про те, чи може інша країна незабаром наслідувати Його приклад, і якщо так, то який саме актив вона вибере. Цього ще не сталося. І перш за все: навіть у М’янмі. Але піти в цьому напрямку дуже легко: уряд, який був повалений в результаті військового перевороту в лютому, визнав USDT в якості офіційного засобу платежу. За повідомленням Bloomberg, Tether можна використовувати в країні для спрощення і прискорення торгівлі, послуг і платіжних систем, пише міністр фінансів Тін Тун Наінг у своєму повідомленні на Facebook.
Які практичні наслідки це матиме-якщо такі будуть – на даний момент ще абсолютно неясно. На практиці цьому уряду у вигнанні більше нічого визначати, навіть якщо воно визнано офіційним урядом, наприклад, парламентом ЄС. Фактичний правлячий військовий уряд набагато менш позитивно ставиться до криптовалюта: у травні Центральний банк М’янми оголосив всі цифрові валюти незаконними.

Читайте также:
Тайлер Вінклвосс: «компанії з групи FANG інтегрують цифрові валюти в свій бізнес»

Binance йде з Сінгапуру

Після того, як місцева влада розправилася з кріптовалютной біржею Binance, вона нарешті йде з Сінгапуру. За даними Cointelegraph, компанія відкликала свою заявку на ліцензію на управління послугами цифрових платіжних токенів (DPT) в Сінгапурі. На сьогоднішній день Binance.sg припинив приймати нових користувачів і більше не дозволяє вносити криптовалюта або Фіат. До 13 лютого 2022 року Binance планує «відключити» всі сервіси, пов’язані з криптовалютою. Біржа оголосила, що не буде нести ніякої відповідальності за активи користувачів після відходу.

Найбільші футбольні клуби заробили $350 млн на токенах фанатів

Цифрові токени фанатів в даний час є великою темою в світі спорту. 24 найбільших футбольних клуби, які представили такі токени, на даний момент змогли виручити в цілому близько $350 млн, пише Decrypt. Найбільше токенів купують шанувальники чотирьох клубів:» Лаціо «з Риму,» Манчестер Сіті«,» Порту «з Португалії і» ФК Сантос ” з Бразилії. Так що вони вже широко поширені як в Європі, так і в Південній Америці.

Проект смарт-контрактів залучив $100 млн

Ще один раунд мегафинансирования для криптопроекта. За даними Cointelegraph, Assembly, децентралізована мережа смарт-контрактів першого рівня, побудована в екосистемі Iota, зібрала $100 млн.фінансування надходить, зокрема, від LD Capital, HyperChain Capital і Huobi Ventures. У проекті говориться, що кошти будуть використовуватися для прискорення розробки децентралізованих фінансових протоколів, NFT і крипто-ігор для заробітку.
Комерційні банки в Німеччині готові працювати з криптовалютою
400 ощадних кас обслуговують в цілому близько 50 мільйонів клієнтів, що для криптовалюта, звичайно ж, відкриває новий ринок. Таким чином, ті, хто не хоче використовувати нерегульовану біржу для торгівлі, наприклад, через відсутність страхування вкладів, можуть вступити в контакт з біткоіни. Буде цікаво побачити, яким в кінцевому підсумку буде рішення. Криптовалюта нарешті з’явилася в реальній економіці? Судячи з усього, так.

Читайте также:
Користувачі Coinhive скаржаться на дії японської поліції

Nike купує студію кросівок NFT RTFKT

Гігант спортивних товарів Nike зробив велике придбання в сфері NFT. Група NFT поглинула студію RTFKT (означає «артефакт»). Стартап, заснований у 2020 році, виконує різні проекти NFT. Це також включає токенізацію кросівок. Досвід молодої компанії повинен допомогти Nike впровадити NFT в майбутньому.

Anchorage отримав оцінку в $3 млрд

Криптоплатформа Anchorage зібрала колосальні $350 млн в раунді фінансування серії D. американська компанія, що отримала в січні державну банківську ліцензію, досягла оцінки близько трьох мільярдів доларів. Новий капітал надходить, зокрема, від гігантів з управління активами KKR і Goldman Sachs.
Robinhood купує криптовалютну платформу Cove Markets
Американський необрокер Robinhood придбав торговельну платформу Cove Markets, повідомляє Cointelegraph. Cove Markets-це платформа API, яка дозволяє користувачам торгувати на декількох централізованих біржах. Трейдери та інвестори можуть підключити до семи бірж, включаючи Coinbase Pro і Kraken, до Cove Markets для торгівлі більш ніж 50 основними валютами і альткоінами. Придбання призначене для збільшення обсягу маршрутизації та виконання ордерів на Robinhood.

Критикований податок на криптовалюта прийнятий з невеликими змінами

Нові правила оподаткування криптоактивів в Австрії викликали багато дискусій і критики в останні місяці. Тим не менш, вони були прийняті в середу в Раді міністрів в рамках реформи еколого-соціального оподаткування. Хоча ретроактивне оподаткування, яке було піддано критиці, збережеться щодо прибутку до березня 2021 року, місцеві криптоплатформи будуть зобов’язані утримувати податок на приріст капіталу (відрахування KESt) тільки з 2024 року. NFT нові правила не торкнуться.

Читайте также:
HashFlare зупинив обслуговування контрактів за алгоритмами SHA-256 і Scrypt

Канадська крипто-Кредитна компанія Ledn залучає $70 млн

Ledn, компанія з кредитування криптовалюти з Торонто, залучила в цілому $70 млн в рамках раунду фінансування Серії B, проведеного 10T Holdings. Згідно з Decrypt, нове фінансування збільшить ринкову оцінку Ledn до $540 млн. компанія хоче використовувати свіжий капітал для підтримки свого зростання. Зокрема, Ledn планує розробити перший в світі іпотечний продукт, забезпечений біткоіни.
Американська криптоплатформа The Giving Block запускає сервіс пожертвувань для багатих
У 2018 році американська компанія The Giving Block запустилася з метою революціонізувати систему пожертвувань за допомогою криптовалют. Тепер, за даними Cointelegraph, стартап запустив сервіс кріптовалютних пожертвувань для заможних приватних ліц. сервіс призначений для оптимізації існуючого процесу пожертвувань платформи і дозволяє багатим донорам швидко і безпечно робити великі пожертвування на благодійність. На думку The Giving Block, це повинно дозволити їм одночасно зменшити свої податкові платежі.

Wien Energie інвестує в австрійську блокчейн-компанію

Разом з Wien Energie Віденська блокчейн-компанія Riddle & Code створила спільне підприємство під назвою Riddle & Code Energy Solutions. Мета полягає в тому, щоб об’єднати фінансові та технологічні ресурси « ” щоб запропонувати орієнтовані на майбутнє послуги та сприяти подальшому розвитку енергетичного ринку». Дві компанії вже пов’язані давнім партнерством, в рамках якого, наприклад, була токенізована найбільша Сонячна система в Австрії.
Solana і MoonPay підкреслюють: немає партнерства NFT з Меланією Трамп

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.