36 клубів утворили новий чемпіонат Києва з футболу WSL

Football Weekend Superleague – кардинально новий футбольний турнір з великого футболу

Стеж за нами у соціальних мережах:

ВК і Facebook

У понеділок, 13-го лютого, відбулася перша в історії football Weekend Superleague зустріч організаторів команд, на якій був розглянутий і прийнятий ряд важливих питань. Перед цим представники команд-учасниць були ознайомлені зі структурою організації і планами на майбутній сезон.

Формат сезону і календар

Так, один з організаторів WSL Олександр Сеськін розповів про формат чемпіонату з відбірковим раундом, Кубку WSL, фінал якого пройде на одному з кращих стадіонів Києва, і календарі, старт якого намічений на 18-19 березня.

Всі 36 учасників WSL перед першим етапом чемпіонату будуть розділені на 3 корзини по 12 команд (сіяні, среднесеянные і несіяних), які сформують 6 груп першого відбору. Дві перші команди першого відбіркового раунду за підсумками одного кола сформують 12 команд Вищої ліги, 3-4 місця вийдуть в Першу лігу, а 5-6 місця вирушать у Другу лігу.

Далі слідує другий етап — ігри в одне коло кожен з кожним в 11 турів. Третій етап — Вища, Перша та Друга ліги поділяються на 2 групи по 6 команд — чемпіонська і аутсайдерская. Чемпіонські групи в 5 турів ведуть між собою боротьбу за чемпіонство (у випадку з Вищою лігою), і підвищення у класі (у випадку з Першою та Другою лігами). Аутсайдерські групи визначають між собою дві команди, які за підсумками сезону чекає пониження в класі.

Читайте также:
Вінченцо Монтелла очолить Мілан

Старт сезону заплановано на 18-19 березня з Кубка WSL, а вже через тиждень відбудеться 1-й тур чемпіонату. Жеребкування Кубка і чемпіонату відбудеться 6-го березня.

Організаторами команд було прийнято рішення доопрацювати регламент під кожну лігу (Вища, Перша або Друга) після того, як вони сформуються.

Місця проведення матчів і фінанси

Свої матчі WSL буде проводити на таких полях: Козин, Нові Петрівці, Богатирська, КПІ і Козак-Арена (крім того, будуть і резервні стадіони). Кожному клубу необхідно було перед зустріччю визначити три домашніх стадіону, на яких вони будуть проводити свої поєдинки. Таким чином, ми врахували всі побажання команд і їм не доведеться свої домашні матчі приймати на тих стадіонах, на яких вони цього робити не хочуть. Команди почули і вартість за одну гру на тому чи іншому полі, що дозволить їм сформувати бюджет на майбутній сезон.

Прозора система ведення фінансового звіту дозволить командам стежити за тим, куди пішла кожна їхня копійка, а онлайн-портмоне дозволить стежити за балансом на рахунку і вчасно його поповнювати. Найближчим часом ми оголосимо про систему оплати матчів WSL.

Читайте также:
Іран зіпсував плани Росії і Саудівської Аравії

Організаційний комітет і КДК

Якщо з організаційним комітетом учасники WSL знайомі вже давно, то на зустрічі 13-го лютого були оголошені імена членів КДК, в який увійшли Євген Іваненко і Володимир Гонгалюк. Цей склад не повний і буде доопрацьований найближчим часом, щоб справедливо та безпристрасно вирішувати спірні моменти в тій чи іншій області. У КДК WSL буде і свій консультант, чоловік з досвідом роботи в ФФУ, який допоможе в ухваленні того або іншого рішення.

Заявка та трансферні вікна

Перед стартом чемпіонату кожній команді необхідно подати заявку на сезон в кількості 30-ти осіб (до 12 березня). Після першого етапу чемпіонату команди можуть отзаявить і дозаявити по 5 футболістів, а під час літньої перерви внести будь-які корективи в свій склад. У дебютному сезоні це будуть єдині два трансферні вікна, однак під кожну лігу вони можуть бути переглянуті перед жеребкуванням, 6-го березня. Те ж стосується і професійних гравців, участь яких і статус будуть визначені перед стартом другого етапу чемпіонату.

Заміни

Кількість замін на першому етапі чемпіонату і Кубка складе 10 штук без зворотних. Далі вони будуть переглянуті окремо під кожну лігу.

Читайте также:
Сергій Валяєв покинув Нікополь-НПГУ

У випадку, якщо яка-небудь команда вирушає на міжнародний турнір протягом сезону, то про це необхідно попередити до старту першої або другої частини чемпіонату, щоб організатори WSL змогли грамотно сформувати свій календар. З будь-яких інших питань просимо вас звертатися до організаторів турніру.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.