3G CDMA модеми для Інтертелеком

3G CDMA модеми для Інтертелеком

3G модеми для Інтертелеком

Український провайдер «Інтертелеком» виділяється серед інших вітчизняних операторів розмахом мережевого покриття територій нашої країни. Сервіс надається по стандарту CDMA і технологіях Rev.A і В, з швидкісними показниками по максимуму до 3,1 і 14,7 Мбіт в секунду. Оператор займає частоту 800Мгц, яка вважається достатньою чистою і високою. Для приєднання до мережі користувачам необхідно придбати модем Інтертелеком на сайті Aizone і насолоджуватися всіма благами всесвітньої мережі малих і великих населених пунктах України.

найпопулярніші 3G модеми для мереж Інтертелеком

Споживачі віддають перевагу usb модемів. Вони малогабаритні, невибагливі в експлуатації, легко підключаються, недорого коштують. Більша частина пристроїв самі прописують свій софт на комп’ютер, простіші моделі супроводжуються при купівлі дисків з драйверами. Всі моделі комунікують з Windows, Os/Mac і Linux.

Кожен 3G модем Інтертелеком відрізняється відсутністю або наявністю корисних опцій:

  • Існують девайси обладнані sd слотом під карту пам’яті, GPS, штатним вай-фай модулем;
  • Є моделі з текстовими і голосовими функціями;
  • Більшість модемів оснащуються одним або навіть двома гніздами для виносних антен, підсилювачі необхідний для стабілізації прийому-передачі сигналу в місцевостях з поганим покриттям або наявністю перешкод.
Читайте также:
Пенсіонер зробив пристосування, з яким можна садити овочі не нахиляючись

Модеми Інтертелеком і вай-фай зона для будинку

Надземний інтернет Інтертелеком доступний тепер практично по всій Україні, але багато абоненти бажають, щоб виходом в мережу забезпечувалися всі гаджети в будинку. Для цього потрібно придбати 3G модем Інтертелеком і роутер з роз’ємом під USB. Це в основному стаціонарні маршрутизатори,  здатні снабджать інтернетом близько 5 або 10 пристроїв в радіусі 10 і 15 метрів. Притому підключаться домашнім користувачам дуже просто, пароль вводиться один раз.

Можна поступити простіше і не витрачатися на 2 пристрої, а придбати єдиний модем Інтертелеком з модулем wi-fi. Такі прилади мобільні, годинами працюють на акумуляторному заряді, служать відразу модемом і роутером. Кишеньковий девайс з вай-фай стане корисним і вдома і в дорозі. Існують навіть пристрої з функцією power bank, вони можуть заряджати інші гаджети.

Перспективи Інтертелеком

Провайдер «Інтертелеком» свої мережі поширив вже на 90% території нашої країни. Основне завдання компанії – розповсюдження комунікацій скрізь, щоб у жителів усіх населених пунктів країни була можливість гарної зв’язку з глобальною мережею інтернет. Так що купити модем Інтертелеком в Україні – це правильне і далекоглядне рішення.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: