7 жіночих помилок на першому побаченні

Перше побачення – це головний етап знайомства, після якого відносини можуть тривати все життя або спішно закінчитися. На першому побаченні ми, як правило, намагаємося показати свої кращі сторони. Ми ретельно вивчаємо чоловіків, помічаючи кожний (нехай навіть самий дрібний) недолік. Але так чи добре ми самі справляємося на побаченнях? Давай обговоримо найбільш фатальні жіночі помилки.

Перш ніж перейти до розбору помилок, відразу хочу уточнити, що ми не станемо розглядати поведінку на побаченнях, призначених виключно для разових посиденьок в кафе або для пошуку сексу без зобов’язань. Мова піде про побачення з взаємним бажанням знайти партнера для серйозних стосунків. Отже, після яких помилок хлопець не захоче нової зустрічі і не подзвонить?

1. Ти витратила його місячну зарплату

Це найчастіша помилка. Вкрай поганим тоном вважається тринькати чоловічі гроші на першому побаченні. Деякі дівчата примудряються половину меню в ресторані перепробувати, а потім стогнуть: «Чому він не телефонує? Всі хлопці – скупердяї!». Ні, не всі чоловіки скупердяї, проте вони не зобов’язані платити шалені гроші за п’ять сетів суші і 20 коктейлів на першому ж побаченні. Тим більше, якщо відносини ще й не почалися. Не треба влаштовувати цих іспитів на щедрість, бо вони практично ніколи не дають точних результатів. Сама подумай, який чоловік тобі потрібен: марнотрат, витрачає гроші на кожну незнайомку, або поміркований, але готовий витрачати тільки на свою жінку? Будь мудрою і запропонуй замовити що-небудь просте. Кави з десертом предостатньо. До того ж, зайва їжа заважає поговорити, а вам треба дізнатися один одного краще.

Не думай, ніби здатність чоловіка оплатити твої дорогі коктейлі явно доводить його спроможність або здатність підтримати сім’ю. Бачила я ситуації, коли 40-річні безробітні дядьки клянчили грошей на побачення у своїх забезпечених батьків. Я розумію позицію в дусі: «Якщо він не в змозі заплатити за нещасний салатик (хоча я витратила багато грошей на те, щоб добре виглядати), то що він взагалі може? Який з нього чоловік, який з нього партнер?». Це цілком резонна думка, однак не треба перебільшувати, замовляючи не «тарілку салату», а фуа гра з кілограмом трюфелів і ящиком «Вдови Кліко».

Читайте также:
61 поза для сексу на подушках: ФОТО

Мені пригадується рада няні Скарлетт з «Віднесених вітром». Справжня леді їсть мало, ніби пташка. Готовність його тебе пригостити можеш перевірити на наступних побаченнях. Якщо тобі справді хочеться їсти, то запропонуй розділити рахунок. Ти здивуєшся, скільки разів чоловіки кличуть на друге побачення після такої фрази. І не просто звуть, а наполегливо пропонують за тебе заплатити. Бо ти на першій же зустрічі показала, що прийшла до нього зовсім не для того, щоб випити та поїсти за чужий рахунок.

7 женских ошибок на первом свидании

2. Ти дивилася на нього зверхньо

Так, ти півдня витратила на марафет, зробила манікюр-педикюр, підфарбувала волосся, відшліфувала шкіру масками і на всяк випадок зробила повну і хворобливу депіляцію. Ні, ти на першому побаченні з ним спати не збиралася, але мало… А цей прийшов у звичайній майці і навіть не потрудився черевики до блиску начистити. Все одно не треба кривити обличчя і невдоволено хмикати. Ти ж не чекала, що він заявиться у смокінгу, циліндрі і краватці-метелику?

Якщо хлопець тобі й справді не подобається, то знайди тактовний спосіб втекти з побачення, не образивши хлопця. Ну а якщо чоловік цікавий,то тим більше не треба показувати йому своє невдоволення немодним вибором одягу. Прийшовши на побачення, хлопці шукають ту, що змусить їх відчути себе особливими.

Читайте также:
Є такі колишні, яких не забути

7 женских ошибок на первом свидании

3. Ти скаржилася на колишнього

Цю помилку нерідко допускають представники обох статей. Ніколи не скаржся на своїх колишніх або хоча б не роби цього на першому побаченні. На те є багато причин.

1) Так ти показуєш, що почуття (нехай і негативні) до колишньому ще збереглися. Твій супутник може відчути укол ревнощів або навіть образитися.

2) Скарги на колишніх показують, що людина:
– або не розбирається в людях і не бачить відразу, з ким зустрічається;
– або навмисно зустрічається з нехорошими людьми, відчуваючи до них потяг;
– або просто ниючий дурень, якому подобається корчити з себе жертву.

Можливі всі три варіанти відразу. Намагайся уникати теми про колишніх, а якщо раптом тебе про них запитають, відповідай щось тактовне в дусі: «Не зійшлися характерами». І не питай про колишніх хлопця без потреби. Чому? Та тому що це перше побачення, а тема досить особиста.

7 женских ошибок на первом свидании

4. Ти говорила тільки про себе

Розмови про себе далеко не завжди є ознакою егоїзму. Іноді люди просто відчайдушно намагаються заповнити незручні паузи в розмові, розповідаючи всілякі історії. Можливо, це саме твій випадок. Ось тільки хлопець навряд чи задумається про такий варіант і просто вважатиме тебе самозакоханою базікою.

7 женских ошибок на первом свидании

5. Ти влаштувала йому допит з пристрастю

Ми – дівчата – не любимо вухами, як вважають багато. Ми хочемо бути впевненими у виборі партнера. Ось тільки не треба з ходу випитувати, яка у нього зарплата, який метраж в квартирі, чи є у нього дача, машина і так далі. Ти ж не податковий інспектор! Такі допити ніколи не дадуть позитивного результату.

Читайте также:
Що робити, щоб чоловік став романтичніше?

Нищеброд може набрехати з три короби. Може статися, що у нього і справді чимало майна, а через місяць після весілля виявиться, що він у боргах з ярмом іпотеки та кредитами, які тобі – тепер вже його законної половинці – теж належить виплачувати. Може бути і так, що хлопець прибріхує про низьку зарплату і однушке в комуналці, щоб відсіяти потенційних голддигерш, що (ніби дурні сороки) ведуться на зовнішній блиск.

7 женских ошибок на первом свидании

6. Ти не відривалася від телефону

Складно уявити сучасну людину без телефону, який став продовженням руки. Люди втупляються в монітори тут і там, однак це не завжди доречно. Просто грубо і непристойно ігнорувати людину, раз у раз заглядаючи в телефон. Якщо ти не чекаєш екстрених дзвінків за вкрай важливих справах, то можна залишити телефон в спокої на годинку-інший. Якщо ж тобі подзвонили і треба відповісти, намагайся не йти в сторону. Так починає здаватися, що ти щось приховуєш. І перше, що прийде на розум твоєму кавалеру – у тебе є інший чоловік. І ще: не треба робити селфи кожні 5 секунд! Зверни увагу на людину поруч з тобою.

7 женских ошибок на первом свидании

7. Ти не дозволила йому бути галантним

Даний пункт – повна протилежність першому пункту. Знайти справжнього джентльмена – завдання непросте, а тому не варто відлякувати галантного чоловіка, коли такий все ж знайшовся. Зараз усе більше жінок прагнуть бути самостійними і нерідко платять за себе на побаченнях. Багато чоловіків цього і ради, однак виховання деяких хлопців не дозволяє їм спокійно дивитися, як дівчина платить за своє замовлення. Якщо чоловік наполягав на тому, щоб за тебе заплатити, не треба надто вже впиратися. Не треба закочувати істерику з криками про фемінізм. Він просто хоче за тобою позалицятися. Прийми його галантність як комплімент, усміхнись і скажи спасибі.

Читайте также:
10 видів жіночого оргазму: як досягти і випробувати на собі

Якщо ж дама стає в позу і платить за себе всупереч протестам чоловіка, то вона може і не отримати запрошення на друге побачення. Самостійні жінки багатьох лякають, часом чоловікові треба час для адаптації, особливо у випадках, якщо в його родині чоловіки завжди були здобувачами. Не поспішай прощатися з таким хлопцем, придивися до нього. Якщо між вами і справді спалахнула іскра, то він скоро прийме тебе такою, яка ти є – незалежною, сильною жінкою. Поясни йому, що бачиш в чоловікові не безкоштовний банкомат для отримання грошей, а особистість. Розслабся, у відносинах у тебе ще буде достатньо можливостей показати, яка ти сильна і сучасна.

7 женских ошибок на первом свидании

Отже, ми вивчили часті помилки дівчат на першому побаченні. Втім, хлопці теж роблять чимало помилок, чого гріха таїти? Якщо перше побачення закінчилося повним фіаско, якщо ти зовсім не відчуваєш тяги до людини, то краще і не ходити на друге побачення. Однак деякі чоловіки бувають недогадливыми або дуже впертими. В цьому випадку треба навчитися шити прилипчивого хлопця. Але давайте зізнаємося собі в тому, що майже всі ми робимо якісь помилки. Ідеально на побаченнях ведуть себе хіба що пікапери, а це найгірший тип чоловіків для відносин.

Будь мудрою і вдумливої, не лишай другого шансу ні себе, ні потенційного партнера. Проте варто бути готовою до тривалих пошуків обранця. Краще вже побути тимчасово однією, ніж з ким попало. Прояви терпіння і обов’язково знайдеш свою другу половинку. Любові тобі і щастя!

Понравилось
( 1 , average 5 from 5 )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.