7 повсякденних звичок, які псують шкіру

Психологія

7 повседневных привычек, которые портят кожу Зима і осінь не найулюбленіше час для шкіри. В цей період на неї обрушується цілий шквал випробувань — морози, сильні холодні вітри і занадто сухе повітря в приміщеннях. Тому доглядати за шкірою в ці два сезони слід особливо ретельно і уважно, не роблячи того, що може зробити шкіру ще сухіше.

Дуже гарячий душ

7 повседневных привычек, которые портят кожу

Гарячий душ — що може бути краще… От тільки шкіра від цього ніякого задоволення не отримує. Навпаки, під впливом дуже гарячої води страждає природний захист дерми — порушується жировий баланс, що призводить до надмірної сухості. Нормальна температура води, при якій шкіра відчуває себе комфортно, 29°С, а час перебування у душі не більше 10 хвилин.

Неправильний вибір мила

Чим більше лугу знаходиться в милі, тим гірше після його використання стан шкіри. Оптимальним вибором буде перехід з твердого мила на рідке, або купувати продукцію з великим вмістом зволожуючих компонентів.

Часті сеанси пілінгу

7 повседневных привычек, которые портят кожу

Косметологи радять робити пілінг не частіше одного разу в сім днів, але якщо шкіра страждає від сухості, то навіть ця періодичність для неї занадто часта. Пілінг дозволяє позбавити шкіру від омертвевшего епітелію, який утворює лущення і забиває пори. Але якщо проводиться він з надлишком, то з шкіри віддаляються не тільки вони, але і здорові клітини.

Лосьйон або крем, які не підходять вашій шкірі

Якщо шкіра обличчя суха, то для неї обов’язково купується зволожуюча уходовая косметика. Але часто це не рятує — у складі таких коштів знаходиться вода, яка моментально випаровується з шкіри, від чого остання стає ще сухішою. Ефективніше буде використання косметики з маслами і жирами в складі — це дасть прекрасний зволожуючий ефект. І ще, пам’ятайте, що наносити живильні зволожуючі креми потрібно не тільки на обличчя, але і тіла.

Читайте также:
5 чоловічих фраз, які зводять жінку з розуму (в поганому сенсі)

Занадто мало води

7 повседневных привычек, которые портят кожу

Нестача води в організмі дуже швидко відбивається на стані шкіри, яка стає дуже сухою і бляклої. Якщо незважаючи на грамотний догляд ви помітили лущення і раптова поява зморшок — почніть пити більше. Пройде небагато часу, і як тільки організм насититься вологою — проблема зникне.

Турбота і шкірі особи і відсутність турботи про тіло

Шкіра є найбільшим органом у всьому організмі, а особа цього органу припадає всього 4,5%. У догляді за собою ми часто приділяємо увагу особі, але часто ігноруємо тіло, яке нерідко страждає від сухості. В особливо уязвленном становищі перебувають коліна, лікті і гомілки — у цих місцях практично повністю відсутня жировий прошарок, чому відбувається швидка втрата вологи і виникає сухість.

Надмірне використання масок для обличчя

7 повседневных привычек, которые портят кожу

Оптимальне використання масок для обличчя — два рази на сім днів. Якщо проводити сеанси краси найчастіше це може негативно позначитися на стані шкіри. І ще, підбираючи склади масок, краще уникати тих, що містять агресивні компоненти, здатні завдати шкоди шкірі, порушити її захист. Чим сухіше шкіра, тим м’якше повинен бути догляд за нею — пам’ятайте про це завжди.

Source
Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.