Андреас Антонопулос: «безкоштовні» монети форков Биткоина загрожують втратою анонімності

Відомий блогер і ентузіаст Биткоина Андреас Антонопулос попередив власників биткоинов про «високу ціну», яку вони платять за отримання монет форков блокчейна, стверджуючи, що вони не є «безкоштовним грошима», як це прийнято вважати.

Виступаючи в рамках онлайн-сесії Q&A Антонопулос сказав, що він «ніколи» не отримував кріптовалюти, що з’явилися в рамках хардфорка Биткоина, і які були доступні тим, хто володів биткоинами на момент форк.

«За «безкоштовні роздачі» (airdrops) доводиться платити дуже високу ціну – зокрема йдеться про втрату конфіденційності», – сказав він.

Власники биткоинов могли отримати вигоду з декількох форков оригінальної ланцюжка BTC не раз протягом 2017 року. За Bitcoin Cash, першим великим хардфорком, пішли інші, в рамках яких з’являлися «безкоштовні монети», на які могли претендувати користувачі, які володіли BTC на момент форк.

Серед цих монет Bitcoin Gold, Bitcoin Diamond, Super Bitcoin і інші. Причому не всі форки успішно запускалися, дублюючи баланс користувачів.

«Що станеться, якщо ви спробуєте перевести одну з цих монет? Більшість людей збираються зробити це досить примітивним способом, який об’єднує всі UTXL в одній транзакції. Вітаю, ви тільки що пов’язали всі ці адреси», – пояснив Антонопулос. «… Повірте мені, розвідувальні органи, аналітичні фірми і всі, хто хоче аналізувати дані, спостерігають за індустрією, і тепер вони точно дізнаються, що у вас є і які адреси належать вам».

Антонопулос додав:

«Якщо який-небудь з цих адрес коли-небудь асоціювався з біржею або торговцем, який слід правилами KYC… всі ці адреси тепер прив’язані до вашої особистості – це висока ціна, яку ви платите за отримання безкоштовних монет».

Хоча безкоштовні роздачі монет, відомі як «повітряні десанти» (airdrops), стали чимось на зразок модної тенденції в індустрії криптовалют з другої половини 2017 року, влада вже почали випускати власні попередження про правові наслідки взаємодії з ними. Американські регулятори заявили у лютому
на засіданні Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC), що вони будуть продовжувати стежити за діяльністю підприємств і інших учасників ринку, що пропонують цифрові токени, а податкові зобов’язання для криптовалютных бірж стануть більш серйозними.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Особи з санкционных списків США і ЄС не зможуть брати участь в ICO Telegram

Згідно з договором про купівлю кріптовалюти Gram між Telegram Group Inc і інвесторами, особи, що потрапили в будь санкційні списки...

Закрыть