Apple випустить шоу про розробників додатків

Призовий фонд реаліті шоу складе 10 мільйонів доларів.

Apple запустить аналог “Голосу країни” про розробників

4pda.ru

Компанія Apple запускає телевізійне шоу власного виробництва, яке отримало назву Planet of the Apps. Як повідомляє The Verge, його ідея полягає в тому, що розробники додатків для iOS будуть представляти свої ідеї і боротися за призовий фонд у 10 мільйонів доларів.

Шоу багато в чому буде нагадувати “Голос країни”: чотири наставника будуть вибирати програми, які зможуть боротися за приз. В ролі наставників виступлять репер will.i.am, актриси Гвінет Пелтроу і Джесіка Альба, а також гендиректор великого рекламного агентства VaynerMedia Гарі Вайнерчук.

Перший етап шоу отримав назву Еscalator pitch: кожен розробник повинен буде “продати” свою програму членам журі за хвилину, перебуваючи на ескалаторі, який повільно опускає їх на землю. Якщо додаток подобається членам журі, розробник має право вибрати команду кого з них він потрапить, після чого починається робота над продуктом.

За словами представників Apple, шоу буде випущено вже навесні і буде доступна ексклюзивно на Apple Music.

Читайте также:
Dawn передав самі детальні фото зимової Церери

Раніше повідомлялося про те, що кількість користувачів платній версії музичного стримингового сервісу Apple Music досягло значення в 6,5 мільйонів. Після оформлення підписки, відкривається безмежний доступ до багатомільйонної бібліотеці треків, які можна зберігати для оффлайн-прослуховування. Крім того, користувачам пропонується вказати свої музичні вподобання, на основі яких вони отримуватимуть персональні рекомендації про плейлистах або альбомах, які можуть їх зацікавити.

Источник: zn.ua

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.