Банк Morgan Stanley шукає фахівців з криптовалютам

Все більше і більше традиційних інвестиційних компаній і банків прагнуть найняти співробітників, які мають значний досвід роботи з технологією блокчейна і цифровими валютами. Morgan Stanley – один з найбільш відомих інвестиційних банків у світі, тепер теж шукає кандидатів, які володіють такими знаннями для роботи в дослідницькому підрозділі.

Цей крок явно говорить про те, що компанія бачить потенціал криптовалют. Інвестиційний банк розмістив три вакансії на LinkedIn, пов’язані з роботою в області фондового аналізу. В описі вакансій сказано, що «знання криптовалют буде вашою перевагою». Ці конкретні позиції аналітиків охоплюють три області: засоби комунікації, загальна партнерство з обмеженою відповідальністю та платежі.

Роль фондових аналітиків полягає в тому, щоб поглянути на позиції компанії в певному секторі і на основі цього аналізу провести дослідження, яке клієнти можуть використовувати для сприяння процесу прийняття інвестиційних рішень. Morgan Stanley тепер проводить для своїх клієнтів подібні дослідження, пов’язані з блокчейном і криптовалютами.

Компанія і раніше демонструвала свій інтерес до цифрових валют. У січні цього року банк Morgan Stanley заявив, що займеться клірингом ф’ючерсів на биткоин, а в грудні 2017 банк придбав
11.4% акцій Overstock – онлайн-рітейлера, який в 2014 році став першою великою інтернет-компанією, що почала приймати биткоины.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
27-28 березня в Москві відбудеться Міжнародний блокчейн-форум #CRYPTOEVENT

27-28 березня в ЦВК "Експоцентр" відбудеться Міжнародний блокчейн-форум #CRYPTOEVENT2018 і масштабна "Криптовыставка", які зберуть понад 10 000 учасників зі всього...

Закрыть