Білоруська валютно-фондова біржа відмовилася проводити операції з криптовалютами

Голова правління ВАТ “Білоруська валютно-фондова біржа” (БВФБ) Андрій Аухименя повідомив журналістам, що «Білоруська валютно-фондова біржа ніколи не буде здійснювати торгівлю або інші операції з криптовалютами», так як зазначені в декреті №8 криптобиржи – це «окремі юридичні особи» і вони «ніякого відношення до БВФБ не мають». За його словами, «операції з криптовалютами – це прерогатива Парку високих технологій». Однак первісна версія декрету передбачала участь БВФБ в операціях з криптовалютами.

За словами Аухименя, при операціях з криптовалютами держава не дає ніяких гарантій на отримання доходу або прибутку, а також не несе відповідальності за неповернення коштів.

Представник біржі нагадав, що єдиним платіжним засобом в Білорусії є білоруський рубль.

28 березня набуває чинності декрет №8 «Про розвиток цифрової економіки», підписаний президентом Білорусії Олександром Лукашенко. Згідно з цим документом, в Білорусії офіційно можна буде проводити ICO, використовувати кріптовалюти і впроваджувати смарт-контракти. Таким чином Білорусь стає першою в світі юрисдикцією з комплексним правовим регулюванням бізнесів на основі технології блокчейна. В декреті не передбачено ніяких обмежень чи спеціальних вимог до операцій по створенню, розміщенню, зберігання, відчуження або обміну квитків.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
У “Зоряних воєн 8” буде німа версія

Шанувальників "Зоряних воєн" взагалі та творчість композитора Джона Вільямса зокрема чекає сюрприз, який анонсував на своїй офіційній сторінці в Twitter...

Закрыть