Binance виділить $10 млн на запобігання хакерських атак

Криптовалютная біржа Binance пропонує $10 млн для боротьби з хакерськими атаками загалом і $250 тис зокрема за сприяння у затриманні зловмисників, які спробували зламати біржу 7 березня. Нагорода буде виплачена токенах біржі Binance Coin (BNB).

Нагадаємо, 7 березня відбулося різке збільшення торгової активності, пов’язане з намаганням злому і фішингу. Система управління ризиками запобігла проблему.

«Необхідно забезпечити безпечне існування криптовалютного спільноти, а не просто грати в захист. Нам необхідно активно запобігати будь-які випадки злому до їх початку, а також реагувати після. Незважаючи на те, що спроба злому Binance 7 березня не увінчалася успіхом, ясно, що це масштабне, організоване дію. Це необхідно з’ясувати до кінця», – заявляє команда біржі.

За словами представників біржі, Binance також запросила інші біржі і криптовалютные компанії приєднатися до ініціативи щодо запобігання хакерських атак – криптовалютному фонду в розмірі $10 млн.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Бен Аффлек пообіцяв взяти під всі свої фільми жінок, чорношкірих і геїв

Бен Аффлек і Метт Деймон підтримали запропоновану на церемонії вручення премій Американської Кіноакадемії ініціативу Inclusion Riders і зобов'язалися включити відповідні...

Закрыть