Binance запустить прив’язаний до биткоину токен BTCB на блокчейне Binance Chain

Найбільша криптовалютная біржа Binance планує запустити відразу кілька прив’язаних до криптовалютам токенів на власному блокчейне Binance Chain. Першим стане токен BTCB, прив’язаний до биткоину.

Повідомляється, що створення токенів, забезпечених звичними криптовалютами, дозволить «перетягнути» ці кріптовалюти на блокчейн Binance Chain, що підвищить ліквідність на децентралізованої майданчику Binance DEX.

Крім майданчики Binance DEX, торгівля токенами буде відбуватися і на основний платформі Binance, що дозволить швидко перевести биткоины в активи на Binance Chain. При цьому спред пари BTCB/BTC буде перебувати в межах 0.1%.

Токени BTCB повністю забезпечені биткоинами, які зберігаються на вже представленому публічно спеціальному адресі. На поточний момент випущено 9001 токен BTCB, а на відповідному адресу зберігається така ж кількість биткоинов.

«Блокчейн надає набагато більш простий шлях для аудиту резервів, ніж традиційні банківські рахунки стейблкоина Tether», – наголошується в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що на початку місяця біржа Binance провела тестування нового стейблкоина на блокчейне Binance Chain, який буде прив’язаний до британського фунта і отримає назву BGBP.

Читайте также:
Дослідження: 4% американців вибирають кріптовалюти для довгострокових інвестицій
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.