Біржа Gemini найняла колишнього топ-менеджера «дочки» Nasdaq

Штат біржі цифрових активів Gemini, заснованої братами-інвесторами Винклвоссами, поповнився ще одним топ-менеджером з Уолл-стріт. Як повідомляється у блозі компанії, новим керуючим директором за операціями майданчика стала Жанін Хайтауер-Селлитто, яка раніше обіймала посаду операційного директора біржі International Securities Exchange (ISE), що належить Nasdaq.

Наголошується, що її роль буде полягати в «нагляд за інституційним впровадженням Gemini і розширенням групи обслуговування клієнтів».

До нинішнього призначення Хайтауер-Селлитто 13 років працювала в ISE, великої американської платформи для торгівлі опціонами, і відповідала за реорганізацію після того, як у червні 2016 року компанія була куплена Nasdaq за $1.1 млрд.

«Глибокі знання і досвід Жанін у фінансовій індустрії роблять його цінним доповненням для нашої організації і наших клієнтів», — написав Кемерон Вінклвосс.

Нагадаємо, в рамках ініціатив по залученню інституціональних інвесторів в липні Gemini також найняла колишнього з інформаційних технологій NYSE Роберта Корніша на пост головного технічного директора.

Крім того, раніше стало відомо про те, що Gemini планує розширювати діяльність на території Європи. Для цієї мети керівництво вже займається наймом консультантів у Великобританії.
Источник

Читайте также:
Філія Union Bank в Нігерії пригрозив закрити пов'язані з криптовалютами рахунку
Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: