Біржа Kraken проігнорувала запит генпрокурора штату Нью-Йорк

Биржа Kraken проигнорировала запрос генпрокурора штата Нью-Йорк

17 квітня генеральна прокуратура штату Нью-Йорк розіслала 13 криптовалютным бірж лист з вимогою розкрити інформацію про їх діяльність по 34 пунктів.

Офіс генерального прокурора зажадав від криптовалютных бірж в тому числі надати інформацію про системи внутрішнього контролю, про операції та заходи щодо забезпечення безпеки активів користувачів.

Незважаючи на те, що більшість майданчиків погодилися надати інформацію, керівництво криптовалютной біржі Kraken заявив, що не планує відповідати на запит генерального прокурора Еріка Шнайдермана (Eric T. Schneiderman).

«Сьогодні вже очевидно, що наш відхід з Нью-Йорка в 2015 році, коли була прийнята нормативно-правова база BitLicense, був правильним. Цей своєчасний крок приніс компанії додаткові дивіденди. Я прийняв мудре рішення, коли вирішив забратися з Нью-Йорка», – заявив CEO компанії Джессі Пауелл (Jesse Powell).

Залишаючи штат, керівництво біржі прокоментував ситуацію наступним чином: «BitLicense – це настільки противне і жорстоке створіння, що навіть Kraken не володіє такою сміливістю або силою, щоб протистояти її огидним, великим і гострим зубам».

У відповідь на заяви Пауелла, прес-секретар генпрокуратури заявив:

Читайте также:  Невідомі влаштували погром в пекінському офісі OKCoin

«Як правило законослухняні компанії завжди готові надати інформацію про те, що засоби їх інвесторів надійно захищені».

Однак після того, як з боку представників криптовалютного бізнесу почали надходити скарги, пов’язані з правовими аспектами BitLicense, державні регулятори пообіцяли переглянути цей документ.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.