Біржа Poloniex планує припинити обслуговування неверифицированых користувачів

Криптовалютная біржа Poloniex повідомляє про те, що команда провела модернізацію системи ідентифікації і верифікації користувачів, в результаті якої так звані облікові записи старого формату (не пройшли верифікацію) повинні бути верифіковані через внутрішній портал, або вони будуть значно обмежені в можливостях, а пізніше повністю відключені від торгівлі.

Остаточні терміни надання інформації будуть оголошені в першому кварталі 2018 року. Poloniex рекомендує користувачам не затягувати з верифікацією своїх акаунтів, щоб уникнути можливих обмежень торгівлі через порушення термінів.

У випадку, якщо ви не пройшли верифікацію до кінця зазначеного терміну:

  • Маржинальна торгівля і отримання/надання позик будуть недоступні;

  • Активні ордери будуть закриті;

  • Автооновлення за позиками скасовується;

  • На активні маржинальні позиції відводиться 8 тижнів, протягом яких можна буде тільки зменшити позицію або закрити її. По закінченню цього терміну всі маржинальні позиції неверифицированных рахунків будуть закриті;

  • Адреси для депозитів криптовалют будуть анульовані, а надіслані на них кошти недоступні, поки аккаунт не буде верифікований;

  • Висновок криптовалют буде діяти до ще не призначеної дати дедлайну, з обмеженням до $2000 на добу (після верифікації воно підніметься до $25 000 на добу).

Читайте также:
Дослідження: великі вводи і виводи BTC з гаманців Binance передують корекціям

Фактично, після цієї дати введення і виведення криптовалют на біржу буде можливий тільки для верифікованих користувачів. Ті, хто не пройде верифікацію, очевидно зможуть вивести свої монети лише після надання відповідних документів. Таким чином, біржа повністю припинить обслуговування анонімних користувачів.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: