Bitmain купила компанію-розробника гаманця Telescope для BCH

Компанія Bitmain, один з найбільших в світі виробників устаткування для майнінг, оголосила про придбання блокчейн-стартапу, що займається розробкою і розвитком криптовалютного гаманця Telescope для Bitcoin Cash.

Реліз вбудованого в браузер криптовалютного гаманця Telescope відбувся раніше в цьому році. В даний час гаманець представлений у вигляді розширень Google Chrome і Mozilla Firefox, проте в майбутньому розробники планують розширити список доступних платформ.

Відзначається, що Telescope також підтримують сервіси BitPay і moneybutton.com. При цьому криптографічні ключі користувачів зберігаються безпосередньо у розширення для браузерів.

Директор з міжнародних відносин і комунікації Bitmain Нишант Шарму (Nishant Sharma) зазначив, що в основі Telescope лежить «проста, але дуже важлива для екосистеми Bitcoin Cash інновація».

«Вбудовані в браузер криптовалютные гаманці – дуже багатообіцяюча технологія. Творці Telescope займаються цікавими розробками, і ми раді співпраці з ними в рамках поточного та майбутніх проектів Bitcoin Cash».

Як відзначає видання, в даний час Bitmain володіє майже 6% усього запасу BCH, здобутих на даний момент.

Читайте также:  «Глобекс» і РАКИБ створюють систему захисту інвестицій в ICO в Росії

Нагадаємо, що раніше Bitmain подала офіційну заявку на проведення першого публічного розміщення акцій на Гонконгській фондовій біржі.

Источник

Залишити коментар