Bitmain купила компанію-розробника гаманця Telescope для BCH

Bitmain купила компанію-розробника гаманця Telescope для BCH

Компанія Bitmain, один з найбільших в світі виробників устаткування для майнінг, оголосила про придбання блокчейн-стартапу, що займається розробкою і розвитком криптовалютного гаманця Telescope для Bitcoin Cash.

Реліз вбудованого в браузер криптовалютного гаманця Telescope відбувся раніше в цьому році. В даний час гаманець представлений у вигляді розширень Google Chrome і Mozilla Firefox, проте в майбутньому розробники планують розширити список доступних платформ.

Відзначається, що Telescope також підтримують сервіси BitPay і moneybutton.com. При цьому криптографічні ключі користувачів зберігаються безпосередньо у розширення для браузерів.

Директор з міжнародних відносин і комунікації Bitmain Нишант Шарму (Nishant Sharma) зазначив, що в основі Telescope лежить «проста, але дуже важлива для екосистеми Bitcoin Cash інновація».

«Вбудовані в браузер криптовалютные гаманці – дуже багатообіцяюча технологія. Творці Telescope займаються цікавими розробками, і ми раді співпраці з ними в рамках поточного та майбутніх проектів Bitcoin Cash».

Як відзначає видання, в даний час Bitmain володіє майже 6% усього запасу BCH, здобутих на даний момент.

Читайте также:  Джон Макафі раніше чекає мільйона за биткоин

Нагадаємо, що раніше Bitmain подала офіційну заявку на проведення першого публічного розміщення акцій на Гонконгській фондовій біржі.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.