Bitmain купила компанію-розробника гаманця Telescope для BCH

Компанія Bitmain, один з найбільших в світі виробників устаткування для майнінг, оголосила про придбання блокчейн-стартапу, що займається розробкою і розвитком криптовалютного гаманця Telescope для Bitcoin Cash.

Реліз вбудованого в браузер криптовалютного гаманця Telescope відбувся раніше в цьому році. В даний час гаманець представлений у вигляді розширень Google Chrome і Mozilla Firefox, проте в майбутньому розробники планують розширити список доступних платформ.

Відзначається, що Telescope також підтримують сервіси BitPay і moneybutton.com. При цьому криптографічні ключі користувачів зберігаються безпосередньо у розширення для браузерів.

Директор з міжнародних відносин і комунікації Bitmain Нишант Шарму (Nishant Sharma) зазначив, що в основі Telescope лежить «проста, але дуже важлива для екосистеми Bitcoin Cash інновація».

«Вбудовані в браузер криптовалютные гаманці – дуже багатообіцяюча технологія. Творці Telescope займаються цікавими розробками, і ми раді співпраці з ними в рамках поточного та майбутніх проектів Bitcoin Cash».

Як відзначає видання, в даний час Bitmain володіє майже 6% усього запасу BCH, здобутих на даний момент.

Нагадаємо, що раніше Bitmain подала офіційну заявку на проведення першого публічного розміщення акцій на Гонконгській фондовій біржі.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
«Я дуже любив цю людину»: репер Pharaoh розповів, чому закінчилися його відносини з Олесею Кафельниковой
«Я дуже любив цю людину»: репер Pharaoh розповів, чому закінчилися його відносини з Олесею Кафельниковой

Репер Pharaoh став новим героєм програми Юрія Дудя. В інтерв'ю виконавець розкрив причини, за яких у нього не склалися стосунки...

Закрыть