Bitpay інтегрує платіжний протокол BIP70

Bitpay інтегрує платіжний протокол BIP70

На цьому тижні оператор криптовалютных платежів Bitpay інтегрував платіжний протокол BIP70. На думку компанії, ця функція допоможе користувачам уникнути помилок при здійсненні платежів і забезпечить додатковий захист від атак через посередників.

Bitpay є одним з найбільших платіжних процесорів криптовалют в світі. Компанія була заснована в 2011 році і з тих пір пройшла довгий шлях, перш ніж почала оптимізувати свою бізнес-модель. У 2018 році через підвищення попиту на биткоины і завантаженості основної мережі Bitpay планує ввести підтримку інших блокчейнов, починаючи з Bitcoin cash. Крім цього, компанія запускає в торгові сервіси платіжний протокол BIP70.

Bitcoin Payment Protocol являє собою створену в 2013 році реалізацію клієнта Биткоина, спрямовану на підвищення безпеки взаємодії між продавцем і покупцями. Використання протоколів допоможе вдосконалити інвойси, платежі і комісії, а також уникнути недоплат, переплат і занадто низьких комісій. Додатково до цих переваг, він може запобігти атаки через посередників, наприклад шкідливого ПО, змінює адреси биткоина під час копіювання і вставки.

Читайте также:
Рособрнадзор: блокчейн дозволить модернізувати ЄДІ

«Багато сучасні гаманці биткоина підтримують протокол Bitcoin Payment Protocol – стандарт, розроблений в 2013 році для того, щоб зробити криптовалютные платежі швидкими, безпечними і менш схильними помилок», – пише Bitpay.

«Payment Protocol робить для биткоина те ж саме, що зробив для інтернету захищений протокол (HTTPS) — використовуючи для платежів гаманець з інтегрованим у нього протоколом, ви зможете уникнути помилкового переказу коштів в адресу атакуючого, запобігти недоплати та переплати і забезпечити швидке отримання транзакцій Bitpay».

Підтримка інфраструктури Payment Protocol

Єдиною проблемою нововведення Bitpay є те, що більшість заснованих на биткоине гаманців не використовують протокол BIP70. Bitpay повідомляє, що в найближчий час використання протоколу стане обов’язковим, а це залишає користувачам всього п’ять варіантів гаманців. До гаманців підтримує BIP70, відносяться Bitpay Wallet, Copay, Mycelium, Electrum, і Bitcoin core.

«Якщо вашого гаманця немає у цьому списку, можливо, він не зможе працювати з Bitpay», – пояснює компанія.

Тобто інвойси Bitpay, прив’язані до адресою протоколу Payment Protocol, будуть використовувати середній розмір комісій. URL також буде використовувати середній розмір комісій. На даний момент найбільш швидкої і недорогої комісією є сума в 660 сатоши за байт. Таким чином, на сьогоднішній день середня за розміром транзакція розміром 226 байт буде супроводжуватися комісією 149 160 сатоши або $23. При оплаті інвойсу Bitpay за допомогою функції Payment Protocol генерується сканований QR-код для гаманців з функціоналом BIP70 і маленький зелений значок замка для копіювання і вставки адреси URL.

Читайте также:
На введення криптовалютного регулювання у Великобританії знадобиться два роки

Bitpay вже почала застосовувати функцію Payment Protocol в інвойсах биткоин-долар своїх дебетових карток Visa і, швидше за все, в 2018 році вимагатиме цього від інших інвойсів.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.