Блогер Bitfinex’ed найняв юриста для боротьби з Bitfinex

Bitfinex’ed – анонімний блогер і критик криптовалютной біржі Bitfinex, найняв відомого адвоката із-за тривалих суперечок з компанією.

Стівен Паллі (Stephen Palley), партнер юридичної фірми у Вашингтоні, направив у понеділок лист головному юристу Bitfinex Стюарту Хегнеру (Stuart Hoegner). У листі Паллі попередив, що у разі виявлення зв’язку біржі з погрозами, які отримав його клієнт, неминучі «юридичні наслідки». Паллі написав:

«Як ви знаєте, продовжують надходити погрози користувачеві @bitfinex’ed. Якщо ми дізнаємося, що ваш клієнт прямо або побічно несе відповідальність за ці загрози або якщо який-небудь шкоди буде завдано @bitfinex’ed в результаті цих загроз, готуйтеся до юридичних наслідків».

Робота Паллі з блогером почалася в грудні, коли Bitfinex публічно загрожувала
судовими позовами проти Bitfinex’ed. Блогер найняв юриста ще тоді, але до цих пір не вдавався до його послуг. У минулому році Bitfinex’ed заявив, що хтось запропонував п’ятизначну суму за особисту інформацію про нього.

Блогер пише докладні критичні повідомлення про роботу біржі з серпня минулого року. Багато з них були зосереджені на зв’язку між Bitfinex і Tether. Біржа довго заперечувала свою зв’язок з Tether, але в грудні була змушена визнати її. Спростування інших висунутих блогером звинувачень також не були представлені.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Фільм “Чорна пантера” став найбільш обговорюваним в історії Twitter

Фільм "Чорна пантера", який вже став справжнім культурним феноменом не тільки в Північній Америці, але і за її межами, записав...

Закрыть